Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ennek mi értelme van?

Ennek mi értelme van?

Figyelt kérdés

Az se biztos, hogy jó kategóriába írom ki a kérdést.


Van egy csomó ilyen videó a youtubeon, hogy mosószereket, öblítőket meg ilyen dolgokat átöntögetnek különféle üvegekbe és ráírják az üvegre, hogy mi van benne. De az eredei csomagoláson is rajta van, hogy az öblítő vagy mosószer. Ennek van értelme vagy csak azért csinálják mert jól néz ki?


[link]


2022. febr. 1. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Baromság... Fölösleges hercehurca...


Amúgy se kipakolva tartja az ember az ilyen cuccokat... Minek takarítgatni, mert ugye rászáll a por....

2022. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem esztétikai oka lehet, egyszerűen így jobban tetszik neki. A másik amire gondolnék még, hogy csomagolásmentes boltból vannak a cuccok.
2022. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2: de hát látod, hogy rendes bolti flakonokból, zacskókból töltögeti át...
2022. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Akkor biztosan nagyon fogyelmetlenül néztem, mert én nem láttam
2022. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
*figyelmetlenül
2022. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van 1-2 jó ötlet, de a nagyja úgy hülyeség ahogy van.


Mosószert minek önteném át másik üvegbe?

Ez csak addig szép amíg nem használod, tele van, meg nem folyatod ki a felét.


Sampont megint minek üvegcsékbe töltögetni? Szép meg minden, meg jól mutat egy hotelban vagy apartmanban. De otthonra nem tökmindegy?


WC papír tároló is olyan, hogy a budipapír nem dísz, hogy még mutogassam is, megy a szekrénybe és előveszek annyit amennyi éppen kell.

2022. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!