Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyenre fessem a lakásomat?

Milyenre fessem a lakásomat?

Figyelt kérdés
Nehezen tudok dönteni ilyen kérdésekben,nem tudom milyen színek passzolnak egymással.Nem szeretnék rikito szineket,valami szolid nyugodt stilusra gondoltam.
2010. szept. 11. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk most van felújítás, én a bézs színeket elnyben részesítem, sötét ill világosabb árnyalata is van.

A konyha nálam pl frappé lesz, barnás (világosabb) áranyalat, talán mint a tejeskávé több tejjel....

2010. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is valami ilyesmiben gondolkodom.

Olyan lakást vásároltunk,amiben kevés ajtó van,nagyjábol egybe nyilik minden.ha mindent ilyen árnyalatokban festek,akkor az tul egyhangu nem?

Milyen szinek illenek a bézs mellé?

2010. szept. 11. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fehérre fogom festeni. Sógoroméknál van ilyen és nagyon jól néz ki. A konyhában sárga konyhabútor van, a szobákat főként fenyőbútorokkal rendezték be. Időnként ha megunják, lecserélik a textileket és máris egész másképp néz ki a lakás :)
2010. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd ez elég változó, mert a bézsnek is van több árnyalata festékeke terén, nekem pl. az egyik szoba barna, chappuchino színű. Dulux-ban elég jó árnyalatok vannak, igaz drága is.

Vagy festékboltban veszed, ott aztán tudnak adni színpalettát.

Ha ügyesen kombinálod ki a színeket bézs árnyalataiból akkor nem egyhanú

2010. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bézs mellé jók a mályvás színek. Én szeretem őket együtt. Vagy pedig ahogy írták más barnás árnyalatok.

Nem egyhangú, de hogyha akarod akkor fel tudod dobni majd kiegészítőkkel. ( függöny, dízspárnák stb.)

2010. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!