Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Laknál Székesfehérváron?

Laknál Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 23:15
A kérdező szavazást indított:
Én igen
Én nem
30 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Salgótarjánban
2022. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Unalmas hely, nincs ott semmi.
2022. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Ott születtek a nagy emberek. (Vitya)
2022. febr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

2


Mi az, amit hiányolsz?

2022. febr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Nincs semmi természeti látnivaló ott. Nincs állatkert, nincs arborétum, nincs egy folyó part, se egy domb, vagy hegy. Nincs egy olyan nagy termálfürdője, mint amilyen Miskolcnak, Debrecennek vagy Hajdúszoboszlónak van. Nincsen egy normális vár vagy kastély, nincs falumúzeum, skanzen. A szórakozási lehetőség is nulla.
2022. febr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Nincs szórakozási lehetőség?

Ellenben 30 perc alatt Budapesten, vagy Siófokon vagy, ahol van...

2022. febr. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 subrette ***** válasza:
49%
Székesfehérvár jó fekvésű város. 70 km-re van Budapesttől, jó a közlekedés, így egy esti programra bármikor fel lehet jönni Budapestre és még haza is lehet menni utána. A Velencei-tó alig 10 km, a Balaton legközelebbi pontja is csak 30 km körülbelül. Ami meg nincs Székesfehérváron, az van Veszprémben, ami szintén elérhető távolságban van.
2022. febr. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem rossz, de nem ezt választanám. Kicsi a belváros, ahhoz képest, hogy mekkora a város, és sok a széles, mindig szeles út, ami mellett aztán várhatod a buszt, aztán csak monoton a kertes ház vs. lakótelep feeling, meg nekem nagyon lapos. De nincs bajom vele, normálisak az emberek, és tényleg van minden, munkalehetőség, kórház, parkok, iskolák, történelmi látnivalók, programok strand, nagyon közel a Velencei tó... Pestre ingázni azért már szívás (csináltam, bár csak egy hétig). Gondolom, nyáron a balatoni tömeg miatt még inkább az lehet.

Nekem csak valamiért közelebb állna egy kevésbé felduzzadt, dombosabb történelmi város az elképzelt életstílusomhoz, mint pl. Eger vagy Esztergom, biztos mert ezeknek is jó a strandja :) Ahol szintén van kultúra, infrastruktúra, de jó a levegő, A-ból B-be gyalog is eljutok egy órán belül és nem kell semmire felszállni, hogy kiránduljak egyet vagy körülnézzek valami magasabbról. Viszont tény, hogy kevesebb a munkalehetőség (bár ez home office-ból nem érint).

2022. febr. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
8# a belváros nagy,( nem tudod mi tartozik hozzá). Itt is tudsz gyalogolni, és van jócskán kerékpárút. Kirándulni városon kívül tudsz, ez tény, de van közelbe sok szép hely, park, védett terúlet, kerékpárral is sok elérhető.
2022. febr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Fiataloknak unalmas mert lókaki a programlehetőség, max a környéken.
2022. febr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!