Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes kádparavánt...

Mennyire érdemes kádparavánt felszereltetni a fürdőkád oldalához?

Figyelt kérdés
Mennyire praktikus, illetve mi az, ami ellene szól (azon kívül, hogy tisztítani kell az ablakait)? Szeretitek használni, vagy idővel megbántátok, hogy felszereltettétek (pl. egy függöny helyett)?

2022. febr. 16. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Ha pici a fürdőkadad akkor megéri hogy ne locsold ki a földre gépész vagyok sok fürdőt csináltam már sosem bánta meg senki akivel találkoztam tisztázni mint az ablak mivel általában ugyan úgy üveg de a műanyagot is azzal szokták. Nem tudom szánt szándékkal ha pénze enged mást miért rakna fel függönyt el se nem tudom képzelni gusztustalan dolgot rád ragad vizes az alja penészes koszos stb
2022. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Függönynél jobb. De mi anélkül sem pancsolunk is (pedig inkább zuhanyozni szoktunk a kádban állva, csak nem "brutál" víznyomással), szóval gondolkoztam egy időben rajta, de inkább csak felesleges takarítani valót adna.
2022. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha állva szoktatok zuhanyozni, és zavar, hogy kifröccsen a víz, akkor érdemes. Azt is vedd figyelembe, hogy mekkora a hely, nem lenne-e útban. (Sok közülük összecsukható vagy forgatható, de valamennyi helyet akkor is elfoglal.)
2022. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én faltót-falig elhúzhatós paravánt rakattam fel.

Imádom, nagyon vágytam rá, és teljes mértékben beváltotta a hozzá fűzött reményeimet.

Állandóan állt a víz a fürdőszobában zuhanyzás után, most pedig (szó szerint értsd!) egy csepp sincs.

Én mondjuk csak ennek a faltól-falignak látom értelmét, mert kizárt dolognak tartom, hogy a többi mellett nem csapódik ki.

2022. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!