Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Normális dolog fürdőkádban...

Normális dolog fürdőkádban mosni az autó gumiszőnyegét?

Figyelt kérdés
A barátom be akarta hozni piszkos szőnyegeket a házba, hogy kimossa, és méltatlankodva nézett mikor mondtam, hogy vigye ki, mert a kád nem arra való. Szeritetetek ez higiénikus? Mert szerinte teljesen normális dolog ugyanott fürödni ahol az autóbam összegyűlt mocskot áztatja.

2021. nov. 21. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%

Autómosóba kiakasztod aztán a nagynyomásúval letakarítod.

Kádba otthon biztos nem csinálnám.

2021. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Ez a "nem higiénikus" szöveg kicsit túl van tolva. Ki kell utána takarítani a kádat és kész. Ilyen alapon az sem higiénikus hogy fél óráig a saját mocskunkban ázunk.
2021. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Vagy mondjuk a Balatonban.
2021. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Én is a kádban szoktam, nincs ebben semmi különös. Gyerekkoromban anyám még a kádban áztatta a ruhákat, és apám a bányánál dolgozott az roszabb mint egy gumiszőnyeget elsikálni. Kádat meg utána ki lehet öblíteni, semmi baja nem lesz.
2021. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Hónom alá csapom a 4 szőnyeget és felballagok vele a harmadikra.

Sokkal egyszerűbb, mint vizet vinni a garázsba, és ott egy vödörben pocsétázni. Áztatom, súrolom, és leöblítem.

Előbb a gumikat, aztán a kádat is.

Szerintem ezért van.

2021. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs gondom a kádban mosással.

A kisebb szobaszőnyegeket is a kádban mosom, a kutyát is kádban fürdetem. Utána alaposan kitakarítom Domestosszal és a gond letudva.

2021. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Túltoltad, kérdező. Sztem teljesen normális kimosni a gumiszőnyegeket a kádban. Úgy, ahogy a nagyon mocskos, olajos ruhát is lehet kádban áztatni. A kádat is rendszeresen ki kell mosni. Semmi bajotok nem lenne a gumiszőnyegtől.
2021. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Akiknek ilyen gondjuk van, azok biztos nem járnak uszodába, strandra, szállodába, ahol belefekszenek ki tudja milyen ágyakba,...és hasonlók.

Egy kádat ki lehet úgy sterilizálni mint egy orvosi műszert, amivel előtte esetleg más gennyes szarában turkáltak.

2021. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyát is a kádban mosom :)
2021. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ugyan mi baja lesz a kádnak? Kimosod utána
2021. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!