Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Magyarország a legfüstösebb...

Magyarország a legfüstösebb ország?

Figyelt kérdés

Szinte hihetetlen hogy milyen füstös ez az ország. A lakossági füstölés brutális méreteket ölt már és egyre rosszabb lesz. Ráadásul városokban. Már képtelen lennék a kertes házamból albérletbe költözni, ami hatalmas hülyeség, de mégsem az mert meghalni sem akarok!!!

Nem ám rendes rendes fával megy a füstölés, hanem ezekkel: gumi, rongy, műanyag, kezelt fa stb. Mérgezik a levegőt az országban!!

Érdekes, amikor voltam Hollandiában ott akkor soha nem tapasztaltam ilyet.

De ami ebben a Magyarországban megy ez a brutális (mérgező) füstölés felháborító!!!



2022. febr. 25. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Azert ilyen idotallo a magyar, mert a fust tartosit :)
2022. febr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Ja..adj a hollandoknak magyar minimálbért megélhetésre aztán majd meglátjuk hogy mivel fognak tüzelni.én is eltüzelek mindent ami éghető mert meg nem fagyhatok.
2022. febr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Szomorú, de....... Nekem olyan 300 ezer a normális fa egy télre. Minimálbérből, kis nyugdíjból ezt nehezen fizetik ki. Lehet választani, fagyoskodnak, vagy azzal fűtenek amivel tudnak. Ahogy olvastam, alakosság 20-30 %-a nem gázzal, távhővel fűt. Igazad van, tudok olyanokat, akik bálás ruhával, cipővel, bútorgyárak hulladékával fűt.
2022. febr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
3) az nem is sok,gondolom jók a nyílászárók nálad.nálam rosszak, nincs miből korszerűsíteni mert a fizetésből nem futja,és az állam csak a családoknak oszt segélyt.megpróbáltam búzaszalmával is tüzelni de azzal nem sikerült.mégbjó hogy enyhe a tél mert így nem kellett éheznem.csak az a gond hogy most kellene félretennem öregkoromra,de ha már most aktív koromban a létfenntartásért küzdök akkor mi lesz később?és még van pufájuk a fideszcsicska aktivistáknak vigyorogva becsöngetni hozzám.plusz még listázzák is az embert,feljegyzik hogy kik kergetik el a portájukról.
2022. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
A mi szomszédunk is eltüzel minden szemetet. Holott kamionozik a férj (tehát nem keveset keres) plusz a 4 gyerekre családi stb és ezen spórol. Semmi bajom nem lenne ezzel ha nem a mi udvarunk felé szállna az a retkes fekete füst ami kiszáll a kéményéből és nem minket mérgezne. Persze ugye ezt mind belvárosi környezetben teszi. Sajnos vannak ilyen emberek akinek van pénze és simán bekötetthetné belőle a gázt de mégse teszi. Persze érthető az is akinek nincs miből és rá van kényszerül e, a faluba nincs gáz stb, viszont ha kiszámolod olcsóbb a gáz hosszú távon (tapasztalatból beszélek) ugyanis az éves fűtés plusz meleg íz folyamatosan biztosítva van, kB felé annyi pénzért. Csak sajnos a bekötés drága és sok embernek nem telik. Ez a szomorú hogy az állam nem ezt támogatja hanem a dupla nyugdíjat meg a teljesen felesleges új reptereket meg focipályákat..
2022. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk a faluban pont nem a szegények kéményéből dől az okádék égett műanyag, gumi, stb szag, hanem újgazdagok házaiból és műhelyekből. Én sose értettem ezt a sajnálkozást, hogy szegényeknek biztos nem telik tűzifára. Érdekes módon nyaralásra, 2-3 új autóra és hasonlókra telik. Ezeknek szimplán csak egy varázsdoboz a kályha/kazán, beledobják a szemetet és "varázslatos módon" eltűnik....


Az biztos hogy nyugathoz képest füstösebbek vagyunk, de szerintem ez az egész balkánon és kelet-európában divat.

2022. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Hagyjátok már ezt a szemetes marhaságot, könyörgöm. Nem éget senki szemetet. A fa is füstöl.

Amúgy nem voltál Romániában ezekszerint. Magyarország maga a tiszta hegyi levegő mindenütt ehhez képest :D

2022. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
"Nem éget senki szemetet" te kretén idióta , fának nincs gumi és műanyag szaga . szomszédom egy 16os gumit 4 perc alatt kályha kész állapotba hoz
2022. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Na és a panaszkodás után mi a valós kérdés? Vagy hollandiába kell segiteni költözni?
2022. febr. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 08:45 Igen, nekem szigetelés, szigetelt nyílászárók vannak. Őszintén, ez melós fizuból nem ment volna. Ehhez nekem lopni, csalni, hazudni kellett.
2022. febr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!