Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném egyénibbé a...

Hogyan tehetném egyénibbé a füzeteimet, a sulikezdésre? 13/L

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam hogy sima mintátlan füzeteket veszek, hiszen nagyon drága egy mintás (és jó minőségű, nem csúnya vagy ilyesmi) füzet. Na és ezeket egyedivé szeretném tenni, hogy azt mutassák aki én vagyok. Erre ötleteket szeretnék kapni hogy mivel és hogyan tehetném ezt meg.A válaszokat mi hamarabb várom, és köszönöm. De ha valakinek még van valami kreatív ötlete nagyon szívesen várom, bármilyen témában. (De leginkább sulis cuccokhoz ;) Köszöntem!! :DD
2011. júl. 31. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Én fehér papírba csomagolom a lányom füzeteit, gumimatrica szíveket ragasztok rá és átlátszó öntapadós fóliával vonom be.

Szerintem bármilyen matrica, vagy rajz jól mutat egy füzeten.

2011. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

rajzolj rájuk....

én azt szoktam csinálni hogy alkoholos filcel írom rá a nevem de nem a csikra hanem keresztbe pl.

aztán mondjuk rajzolok rá minden féle aranyosdolgot...

néha a belsejébe is...:D

17/l

2011. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 igabcsy ***** válasza:

Ha veszel öntapadós papírt, akkor nyomtathatsz rá jól sikerült fényképeket (akár tavalyi osztály kirándulásról vagy a nyaralásról, esetleg a szobádról), és ezt ráragaszthatod a sima füzet elejére.

Vagy mindegyik füzetre az adott tantárggyal kapcsolatos képet. pl matematikára számokat, geometriára körzőt, vonalzót, történelemre valami régi történelmi eseményt ábrázoló képet, stb....

Esetleg az érdeklődési körödnek vagy a hobbidnak megfelelő témájú képeket.

Hirtelen ezek jutottam eszembe.

2011. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én anno fehér papírral bevontam, egy falevelet (vagy akár többet, különlegeseket is) temperával színesre festettem, és benyomdáztam. nagyon jól néztek ki. Volt h a levél tetejét zöldre, alját sárgára, de még nem nyomtam rá, és ecsettel a két színt összemostam.. n agyon jók lettek.
2011. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
én színes, mintás csomagolópapírba csomagoltam a füzeteket :) anya nyomtatott nekem címkét, mindegyiket máshova ragasztottam fel, vagy ferdén, függően a papír mintájától :)
2011. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon tetszenek az ötletek. Azt hiszem használni fogom őket :DDD
2011. júl. 31. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!