Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyiért adjam el 45 négyzetm...

Mennyiért adjam el 45 négyzetméteres házam? Menmyiért vennék meg?

Figyelt kérdés
2004ben épült. A háznak nagyon vékony falai vannak. Nincs leszigetelve. Belul gipszkarton falak vannak, tobbnyire. Nincs benne viz, se aram kikotottek. Szep nagy udvar es kert. Telen megfagysz, gyaron megsulsz. Nem tudom mennyiert lehetne eladni. 5 milliora gondoltam, de ugy vettem eszre hogy egy 100 eves paraszthazat arulnak 10 millioert akkor en az enyemet adjam ilyen olcson?
2022. márc. 14. 15:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Es keressek fel ingatlanost vagy teljesen felesleges? Amugy falurol van szo.
2022. márc. 14. 15:41
 2/7 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
A leírás alapján a házzal nem nagyon érdemes foglalkozni kb telek árban tudod eladni, akérdés mennyibe kerül a telek
2022. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem lakóháznak van nyilvántartva.

Ha így van akkor telekárért.

2022. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
telekar. amugy hivj szakember aki felmeri
2022. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ok. Milyen faluról? Pest megyében? Vagy valahol Győr mellett, osztrák határon? Vagy csak a román/szerb határon? K*rva sok mindentől függ, de leginkább elhelyezkedéstől. Felmész ingatlan.com-ra, és megnézed a közeledben mennyik a házak.
2022. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy ingatlanost, bár felént az a tapasztalat, hogy az ilyen oldalról fölfelé becsli az árat, bank felöli oldalon meg lefelé.
2022. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg főleg attól függ, hogy hol van. Pest megyében telket sem kapsz annyiért, amennyiért Borsodban nagy téglaházat.
2022. márc. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!