Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » VidaXL.hu vélemények? Rendelt...

VidaXL.hu vélemények? Rendelt-e már valaki tőlük dolgokat,mennyire megbízható webáruház?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 13:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat! :)
2022. ápr. 3. 13:11
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hangszóróállványokat rendeltem rajtuk keresztül. Rendben megérkeztek, kb. minden rendben volt velük. Az nem volt egyedül igaz, hogy mi a legalacsonyabb beállítható magasság. Gondolom, elírták a 85 cm-t 75-re. Egyébként OK volt, azt kaptam a pénzemért, amit vártam.


Máskor is nézegettem dolgokat tőlük, pl. komposztládát, de azt végül nem vettem, mert a képen alapján az ár-minőség arányban nem tűnt jónak, ránézésre nyiklett-nyaklott és azért nem adnék ki 19e Ft-ot.

2022. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én, nemegyszer

Eddig rendben volt minden

2022. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendeltem még régen, szuper kis webáruház :)
2022. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A minőségtől nem voltam elájulva de elmegy.

Egy nagyobb kerti bútort rendeltük. Ami meglepő volt, hogy több napon szállították a dobozokat. Még jó hogy a futár képben volt és megnyugtatott hogy jönni fog még doboz.

2022. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek! :)

Én ma délelőtt rendeltem tőlük,egy gyönyörű fehér,mű orchideát,beleraktam a kosárba,csak nem küldték el az email címemre a "visszaigazolást",gondolom azért,mert ma Vasárnap van+választás,próbáltam chaten keresztül velük beszélni,de nem értették a kérdésemet..Meg olyat írtak,hogy tanuló vagyok,nem értem a kérdését,pedig mindent jól csináltam...Belinkeltem nekik a választott terméket+a linket is: [link]


Utánvéttel fogok fizetni,majd ha megjön(remélem igen)

2022. ápr. 3. 17:35
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt rendeltem,nem tudom pontosan,hogy mikor jön...

2022. ápr. 3. 17:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
4 db székhuzatot rendeltem tőlük 1 hónapja. Rendben megérkezett. Annyi volt csak a probléma, hogy a valóságban a színe teljesen más volt, mint az oldalon. Nem rossz így sem, de az ott látható azért jobban tetszett volna. De az anyag minősége jó legalább. És elég jó áron jutottam hozzá, mivel adtak kupont is.
2022. ápr. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tökéletes,köszönöm mindenkinek! :)
2022. ápr. 5. 12:50
 10/16 anonim ***** válasza:
Rendeltünk mi is, minden gördülékenyen ment, időre kihozták, nem volt probléma. A termék olyan volt mint a képen.
2022. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!