Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megbízható regisztrált kútfúró...

Megbízható regisztrált kútfúrót keresek Komárom-Esztergom megyében. Valakinek pozitív tapasztalat ? Esetleg várható költség ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálják őket?
2022. jan. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A regisztrálást én sem értem.

Regisztrálni villanyszerelőket szokott az elektromos szolgáltató, vagy gázszerelőket a gázszolgáltató.

Ez azt jelenti, hogy bizonyos munkálatokra csak a náluk regisztrált szerelők számláit fogadják el.

Kútfúrók esetében nem tudom ez mit jelenthet.


Viszont vannak ORSZÁGOS cégek, akik végeznek garanciával kútfúrást, ami azt jelenti, hogy az előzetes hidrogeológiai méréseket is ők végzik el.

2022. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt lehagytam:

[link]

2022. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A regisztráltat arra értettem, hogy szerepel a kútfúrók nyilvántartásában, tehát nem kontár.

Több ilyen céget is találtam. Tapasztalatra lettem volna kíváncsi, ha valaki furatott már velük kutat.

2022. jan. 19. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!