Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen hűtőt vegyek max...

Milyen hűtőt vegyek max 160.000Ft-ért?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk de nem férünk el a mostaniban akármilyen hihetetlen de kicsi a 80literes fagyasztó a fenti nem tudom pontosan mennyi a hutoresze de nagyon kevés nagyobb edény bele sem fér.

Mostani külső méretei 176cm magas 60cm széles. Régi ezer éves Zanussi hűtő ami erősen megérett a cserére legalább 20 éves :D jól bírja szegényke de nagyon sokat fogyaszt és már be van a külseje sárgulva eredetileg fehér színű volt most valami inoxban gondolkodunk amiben van legalább egy rekesz vagy ilyesmi ahová be tehetem a zöldségeket stb



2022. ápr. 4. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] nekem ez a típus van. Ha nem fèr el a nagy edèny, kiveszek egy polcot.
2022. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én innen nézegetnék: [link]

Ezek outlet termékek, amelyeknek szállítás közben megsérült a csomagolása, vagy kicsit maga a termék is. És áron alul vannak kitéve, és ÁFA nélkül árulják. Én a múlt hónapban vettem tőlük egy Gorenje side by side hűtő és fagyasztó szekrényt. Szállítással és +1év garanciával volt 200, és mindenütt másutt 300-400 közt volt az ára. Küldtek vagy 20 fényképet, hogy hol vannak sérülések a burkolatán - így is megveszem-e? Mivel egy zugba tettem, így az oldalán lévő sérülések nem is érdekeltek. Az egyetlen előlapon lévő fél milliméteres mini-karcot meg egy hűtőmágnessel megoldottam :-) Amúgy vadonatúj, belül érintetlen és csili-vili, és kiválóan működik már egy hónapja. Nekem nagyon megérte!

2022. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennek 95 liter a nettó fagyasztó tere:

[link]

ennek meg 110 literes:

[link]

és mind a kettő kitelik a 160-ból szállítással.

6-7%-kal túllépve a keretet van 114 literes nettó fagyasztótérrel:

[link]

20%-kal túllépve a keretet már 175 literes fagyasztód lehet a normál hűtő mellé:

[link]

#2 voltam.

2022. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!