Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha én egy oszlopra kérek a...

Ha én egy oszlopra kérek a kertembe egy villanyóra mérőt és egy konnektort (használhatatlan elektromos hálózatú ház mellé felújításig) az bármeddig ott maradhat, vagy van egy határidő amikor meg kell szüntetni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont így van 3 éve, de nem is tervezem bevinni a házba mert csak egy faház, (fűnyíráshoz, szivattyúhoz stb használom csak az áramot)nem mondta senki, hogy valamit is kellene ezzel kezdeni. Szerintem maradhat bármeddig
2022. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És azt megtehettem mondjuk hogy elhúzódik évekig az elektromos felújítás és hosszabbítóval bevezetem a házba és úgy használok mindent? Mosógép asztali és álló lámpák számítógép porszívó satöbbi?
2022. ápr. 20. 15:27
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogyan és hova, azt megmondja egy regisztrált szerelő, aki kivitelezi az egészet. Amúgy letelepíti előírás szerint, aztán azt csinálsz vele amit akarsz.
2022. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi is így vettünk telket,innét vételezzük az áramot is .

Előző tulaj hogy intézte,az nem tudom.

2022. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#2: A szolgáltatónak tökmindegy, hogy mit csinálsz a mérőóra után.
2022. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pedig van amiért birságolnak. Parkolt biztosíték, átvezetése másik telekre, stb
2022. ápr. 20. 17:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha új mérőhelyet igényelsz az időkorlát nélküli a szerződésed megszűnéséig használható és korlátlanul használható nincs rá kikötés hová viszed róla az áramot (telken belül). Ha ideiglenes mérőhelyet igényelsz az a telepítéstől 90 napig használható utána igényelni kell az elbontást.

De miért oszlopra kéred ? Miért nem a házra ? Olcsóbb lenne mert nem kell oszlopot telepíteni .

2022. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A házon van egy régi mérő az nem gond? A másik előre fizetőst akarnék, azt lehet így is?
2022. ápr. 20. 18:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Az előre fizetős téma előírásait megtalálod a szolgáltató honlapján.

Minek 2 óra?

Csináltasd meg szabványosra, úgyis úgy kell, telepítesd a szekrényt kerettel fix helyre a földre. Marad ott, onnan idővel megtáplálod a házat.

2 órát adnak e, az nem biztos. De helyileg ezt jobban megmondják neked, ha szolgáltatónál megkérdezed.

2022. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Van egy régi óra, de oda már nem kerülhet új szabvanyosan
2022. ápr. 20. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!