Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » (Ha ott élsz) szeretsz az...

(Ha ott élsz) szeretsz az I-III. kerületben élni Budapesten? Miért? / Miért nem?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 01:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Éltem ott, szerettem. Szép volt a környezet (Duna parton laktunk, Amfiteátrummal dolgoztam), volt a közelben minden, akkor még nem volt ilyen zsúfolt, jó volt a lakás beosztása és csendes, rendezett ház volt.
2022. ápr. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En a II. keruletben lakom (mar 6 eve) es a keruletben is dolgozom. Nagyon szeretem az egesz reszt, sok a zold, az onkormanyzat kimondottam odafigyel az utak takaritasara is (covid alatt jart fertotlenitos kocsi is). Barhova kimehetek nokent akar ejszaka is, soha nem ert semmilyen attrocitas. Kozel van sok kirandulo hely, ami szamomra kutyaval egy eros szempont volt koltozesnel. Normalis a haziorvos ellatas, illetve a hivatali ugyintezes is sokkal gordulekenyebb, mint a szulovarosomban volt (Vac).
2022. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!