Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik kerületben laknátok...

Melyik kerületben laknátok legszívesebben Budapesten?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb környék?

Igaz, hogy Buda lényegesen jobb, mint Pest?



2020. júl. 17. 13:00
1 2
 1/17 anonim válasza:
0%
Pesti vagyok és nem nagyon járok be a belvárosba de nem hinném hogy igaz lenne. A legjobb ha magad megnézed. Pl. ismerőshöz 1 hétvégére fel mész, és körbejárod BP-t.
2020. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
16-ban lakom, gyönyörű kertvárosi részen, csendes utcában. Viszont a buszmegálló 5 percre van, 3 megálló az Örs, kocsival is kb 10-15 perc, bárhova eljutok onnan aránylag rövid idő alatt. Én szeretem, nem költöznék olyan helyre, ahol rossz a tömegközlekedés (mert ha dugó van, azzal még mindig ki lehet váltani az autót általában), nagyon messze van mindentől, de a belvárosba sem. Utóbbival leginkább az a bajom, hogy amennyiből itt egy normális állapotú, szép ikerházhoz jutottam, ott annyiért lepusztult, dohos lyuk lakásokat adtak, nem feltétlen a legjobb környéken. A bulinegyed meg pláne nem az én világom, szeretek szórakozni, de a részegen őrjöngő, hányó, hugyozó, zenét üvöltető suttyókat ki nem állhatom, nem hallgatnám meg kerülgetném őket napi szinten.
2020. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Én a III. kerületet szeretem nagyon.
2020. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Büdös az egész!
2020. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
VII.
2020. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%

Ha nagyon muszáj lenne akkor Rózsadomb :)

De egyáltalán nem vágyok fel Budapestre mert koszos és büdös, és a házak a belvároson kivűl le vannak pusztulva

2020. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Én csak valamelyik belvárosi kerületben V-VI-VII-VIII.

Az V-ben lehetetlen parkolni, a VIII-nak vannak kifejezetten elit részei, ott legfeljebb oda, leginkább a VI-VII marad fent a rostán.

Nekem nem büdös, nem koszos, itt születtek már az ükszüleim is, itt vagyok otthon, nekem a hétköznapokban ez a kényelmes.

Aztán ha van szabadság, vagy egy hosszabb hétvége, irány a balatonfelvidéki nyaraló.

2020. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
XI. Gellért tér környéke és óváros, III. Óvárosi része kizárólag, II. Mammut környéke, V és XIII.-nál kizárólag a Margitszigethez közvetlen közel lévő rész a 4-6-os villamosnál.
2020. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Attól függ mik a szempontok.

Most XI. kerületben lakom. Ha pénztárcám engedné az itteni lakásom helyett vennék pár utcával odébb házat, de az kb. 9 számjegyű összeg. Olcsóbb árfekvésben XXII. kerület, vagy Diósd

2020. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Született hegyvidékiként elfogult vagyok a XII. kerülettel szemben. A II. és a Gellérthegy vonzáskörzete még szóba jöhetne (mind egyformán baromi drága vidékek, de úgysem telik egyikre sem, szóval nyugodtan álmodozhatok bármiről). Pestre csak bevásárolni járok, képtelen lennék ott lakni.
2020. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!