Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten az összes bérház,te...

Budapesten az összes bérház,természetesen a benne található lakásokkal, főleg a belvárosi területeken egy-egy konkrét személy tulajdonában áll évtizedek óta és ott mindenki gyakorlatilag a tulajdonos "csicskája"?

Figyelt kérdés

Jól látom hogy létező jelenség, hogy bizonyos komplett bérházakat felvásároltak az idők során kétes elemek, akik manapság úgy járnak oda - bármikor - mint egy "keresztapa".

Mindenki össze.. magát és smúzol egy fazonnak?

Komolyan lehetséges hogy rettegésben tartson egy teljes Budapesti nagyon soklakásos társasházat egy fix személy?


Ledöbbentem. Ezért kérem akinek normális infója van, akkor hajrá, ossza meg!



#Budapest bérház, maffia
2022. máj. 5. 20:30
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

20# IQ.


Ez két külön dolog.


Mit nehéz ezen megérteni?

2022. máj. 6. 09:24
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
A #17_re valaszolnál iq-zas helyett?
2022. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Kifejthetnéd konkrétan, hogy mit szeretnél mondani és nem csak szelektíven kéne válaszolhatni.


Tehát mi a probléma azzal ha valaki több lakást megvesz? Ki smúzol nekik és miért? A többi lakót miben befolyásolja, hogy valakinek nagyobb tulajdonrésze van esetleg az egész ház az övé? Kifizetik a bérleti díjat és viszlát.

2022. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kimenő volt a viccházban... 😂😂😂
2022. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
#17: onnantól azt "szavazza" meg a közgyűlés, amit ő akar. Onnantol az teljhatalom. Megkeseriti a még bent levő tulajok életét, majd elővásárlási joggal nyomott áron megvesz további lakásokat. Ez egy bevált "üzleti" modell.
2022. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
75%
Elővasárladivjoggal se tudja aron alul megvenni... 5 perc alatt szerez bárki kamu ajanlattevőt, dupla árral...
2022. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
53%
#28: hát persze :))
2022. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
69%

Figyu, ha a maffiózó tényleg ki akarja vásárolni az egész házat, akkor bármilyen pénzt megad érte.


Adsz nekem 10e ft-ot, én is odamegyek, és teszek a lakásodra 50 mio-s ajánlatot...

2022. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
De akkor annyiért meg is kell venned. Ezért nem adogatnak kamu vételi ajánlatokat.
2022. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Itt a harmadikon ahol lakom már az összes az övé, úgy néz ki.
2022. máj. 6. 13:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!