Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bele mennétek egy ilyen...

Bele mennétek egy ilyen albérleti lehetőségbe?

Figyelt kérdés

Kiírtam egy oldalra, hogy keresek a tesómmal albérletet, megkeresett egy ember, aki másik városban él nem itt ahol én, de ott van a ház ahol én lakom. Annyi a lényeg, hogy engem kérdezett, hogy mennyiért venném ki, és már beszéltünk arról is, hogy a tesóm szobafestő és az egész házat teljesen ki kellene festenie, persze az albérleti összeget levonnánk belőle. Kb. a festés nagysága 300 m2, mert ez egy nagy családi ház, aminek csak az alsó szintjét használnánk, de a tulaj örülne annak is, hogy nem neki kell mindig lejárni és intéznie az udvart, meg a fűtést, ha hideg van nagyon majdnem mindennap le kellett járnia. Most egyenlőre a tulaj döntését várom, már nagyon mert szükség lenne a házra, de mennyit kérnétek el 300 m2 kifestésére, és az kb. hány havi lakbér?

UI.: persze tudom hogy mindent lapra kell írni...


2010. szept. 17. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért abba is gondoljatok bele, hogy ennek a háznak a rezsijét is kell fizetni. Ami szerintem nem olcsó.
2010. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

nekem 100nm-t (2.5m belmagassággal) 400ezerért akartak festeni és mázolni. állítólag ez normális ár. persze anyaggal együtt.

remélem segítettem.

ja, és bp.

2010. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 5-éve 365nm-t majdnem 2 millió forintért festettek ki,az összes szobát,folyosót,ezt pont tegnap kérdeztem anyumtól:) Szóval szerintem az is lehet,hogy a pasi egy kicsit olcsóbban akarja veletek megúszni,de ne legyen így.
2010. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 orsybaba88 ***** válasza:
100%

szerintem 400e nagyon is magas ár, persze attól is függ, hogy mennyire cirádás a felület, vannak-e benne stukkók, vagy minták. Én ilyen albérleti megegyezésbe belemennék simán, sz.tem kb 3-4 havi lakbért fedez a festés, ha a tulaj veszi az anyagot.

neki is gazdaságos, meg nektek is. És ha nem tetszik a kéró, vagy a rezsi túl magas, még mindig le lehet lépni, és nem veszítettetek semmit:)

Viszont mindent le kell írni!!!!!!!!!!!!!! egy ismerősöm nagyon pórul járt már ezzel!!!!

2010. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért kifűteni a házat télen nem semmi lesz. Még akkor is ,ha Ti csak az alsó szinten éltek. A meleg felfelé száll...
2010. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem a ház 300 m2, hanem a festési terület!!! a ház gondolom, max 80-110 m2
2010. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
persze lehet hogy a fűtéssel lesz egy kicsit baj, de amit kifizetnénk albérletet az is hozzácsapódik a fára félretett pénzhez, és ez nem hátrány...
2010. szept. 17. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!