Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérleti problémára van...

Albérleti problémára van segítség?

Figyelt kérdés

Ma kellene oda adnom 72 ezer Ft-ot a házi úrnak,de csak 27 ezrem van. Azt mondta, hogy nincs haladék, ha holnapig nem tudom kifizetni a másik felét költöznünk kell!

Csöppet aggódom,mert párom 3.-án kap legelőbb fizetést, emellett csúsztatnak még jó pár ügyeleti pénzt neki és emiatt vagyunk sz@rban. Én meg jelenleg nem dolgozom. Egy nénit ápolgatok kis pénzért,de jövő hét végén számíthatok onnan pénzre! Mit tegyek?

Kétségbeesésembe kiszámoltam, hogy még levonhatja a 20.a óta elfogyasztott áramot...stb és azzal együtt, ha levonom a két havi kaukcióból a dolgokat még adna nekünk 28 ezer Ft-ot,de azzal nem megyünk sokra!

Én holnap 8-tól 12-ig a néninél vagyok, párom holnap reggel jön haza,de este megint evgy vissza az állomásra, tehát még költözni sem lenne időnk, max nekem délután. De egy 1,5 szobás lakást kirámolni egymagam? Úgy hogy szekrénysor...stb van?


2011. okt. 28. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom azt tudtam,hogy mennyit kell fizetni es mikor....
2011. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg valakitől kölcsön kérni, és majd megadjátok neki apránként.

Más nincs.

Ha 72-t kell adni, akkor gondolom nem csak egy havi lakbér, és lehet, hogy nem először csúsztatok.

Neki is élni kell valamiből, és lehet, hogy zsíroskenyér gondjai vannak a bérleti díj nélkül.

Ha nem, akkor kérj tőle haladékot, és mondd el azt, amit ide leírtál.


Abban az esetben, ha többször is csúsztatok, nincs mit tenni.

Mi van a bérleti szerződésben? Gyorsan nézd meg, hátha van felmondási idő, és ott leírják azt is, mi van, ha nem fizettek.

2011. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
December óta lakunk itt, és általában késtünk pár napot. A mi pénzünk sem úgy jött be ahogy meg lett igérve. A bérleti szerződést csak akkor láttuk amikor aláírtuk! Páromnak mondtam 9 hónap után, hogy ugyan kérje már el! Természetesen saját kézbe vettem a dolgoakt és az Ő telójáról küldtem a lakásfőnek egy sms-t hogy ha jön a pénzért uygan hozza már magával a szerződést is. Felhívta a párom és még neki állt feljebb, hogy miért írja, hogy hozza el...stb Párom által Én lettem lebaszva, hogy miért küldözgetek sms-t a telefonjáról 1. az enyémen nem volt pénz 2 már 5ször mondtam neki, hogy szoljon a lakásfőnek ez ügyben. Továbbá felvilágosítottam a párom, hogy mi az hogy még a lakásfő van felháborodva! Megigérte hogy hoz egy példányt mikor aláírtuk és anélkül még bizonyítani sem tudjuk, hogy mi kivettük a lakást , azt is mondhatja, hogy illegális lakásfoglalók vagyunk.
2011. okt. 28. 21:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Nah és egy havi lakbérről van szó!!! 45 a bérlés a többi a rezsi! És télen ez lesz 90-95 is! Fos az egész úgy ahogy van, azért lett ez választva mert közel van a mentőállomás.
2011. okt. 28. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!