Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van még olyan település...

Van még olyan település Magyarországon, ahol nincsen vezetékes gáz, és palackkal használják a gáztűzhelyt az emberek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanya van ahova nem vezettek gázt. Meg egyes településeken a külterületi ingatlanokba. De sokan használják palackról amúgy is. Van aki csak mert arról jobban működik a sütője.
2022. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen utánanéztem kíváncsiságból,a települések 8%-án nincs. Gondolom főleg ott, ahol a terepviszonyok nem teszik lehetővé, pl hegyekben lévő falvak.
2022. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Borsodban is például (én borsodi vagyok, azért tudom).
2022. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, dettó borsodi vagyok én is, vannak olyan kis zsáktelepülések pl. ahová nem vezették be, hogy úgy mondjam az érdeklődés ill. a fizetőképes kereslet hiánya miatt.
2022. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne volna... Az, hogy a települések 8%-án nincs, abból nem kell kiindulni, attól, hogy egy település főutcájában vagy akár a legtöbb utcájában van, attól még rengeteg olyan település van, aminek van olyan környéke/utcái, ahol nincs! Szóval ez a 8% kevésnek tűnik, hány háztartásban nincs és ezek közül hányan használnak palackos gázt, hisz ahol nincs, ott még a lehetőség adódik, hogy villannyal süt és főz? Na az adna erről tiszta képet, hisz eleve a kérdés is ez!
2022. máj. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt Hevesben is sok olyan helyről tudok, ahol a ház előtt elmegy a gázvezeték, de mivel fával fűtenek (régebben olcsóbb volt), vagy visontai lignittel (régen ez volt minden közül a legolcsóbb), ezért nem vezették be a gázt, mert csak a főzés megy gázzal, ezért nem akartak rá költeni. Most meg már olyan is van, hogy megöregedtek, és jó volna most már a gázfűtés, hogy csak fel kelljen csavarni, ne a fával meg a hamuval kínoskodni, meg olcsóbb is lenne, de a komplett rendszerre nem tudnak másfélmilliót költeni a nyugdíjból.
2022. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
de a PBE gazpalack nem robban fel? nem mernem hasznalni.
2022. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hat 200 ezerbol havonta nincs penz gazra
2023. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!