Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan költözködtök Ikeás,...

Hogyan költözködtök Ikeás, Kikás, Jyskös stb. (tehát lapraszerelt) bútorokkal? Költözés előtt lapjaira szerelitek a bútorokat?

Figyelt kérdés
Állítólag ezeket a bútorokat szét kell szedni költözés előtt, mert csak úgy viszik el a költöztető cégek, mivel annyira gyengék, hogy simán eltörnek/szétesnek hurcolkodás közben. Ez igaz?

2022. máj. 30. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen járművel költöztünk. Ha volt hely, akkor nem szedtük szét. De ha csak egy kombi személyautóval, akkor bizony lapra szerelve költöztünk.
2022. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%

Ha egyben szállítod, esetleg megsérülhet.

Ha szétszeded és úlyra összerakod, akkor már garantáltan szar lesz utána.

Ezek úgy vannak tervezve, hogy egyszer rakd össze.

Egyedül a konfirmátorcsavaros bútorok rakhatók össze többször, de mivel az drága, már leszoktak róla a gyártók.

2022. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

En biztos nem szednem szet. Van olyan butorom aminek az osszeszerelese kb 4 oraig tart. Ha azt szetszedem, elviszem egy masik hazhoz a tobbivel egyutt akkor legalabb ennyi ido osszerakni, de lehet hogy valami kozben elveszik, egy kis csavar, vagy a mar nem tudom ugy osszerakni ahogy eloszor mert valami menet szetment. Ezek ugy vannak tervezve hogy egyszer osszerakod es ennyi.

Mi ugy koltozkodtunk hogy bereltem egy dobozos teherautot, abba mindent bepakoltunk, az aprosagokat pedig szemelyautoval elvittem.

Ha vagytok elegen a csaladban akkor en nem is vennek fel ezert koltozkodo ceget hanem jobban jarsz ha berelsz egy kisbuszt es bepakolsz. Ha egyedul vagy es nincs aki segitsen akkor ertelem szeruen nincs mas valasztasod

2022. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!