Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy fúrásbiztos...

Mit jelent az hogy fúrásbiztos zárbetét? Tudom hogy Lakatos (kétértelmű szó de a szakmára is gondolok noha nagybetűvel írtam) azt is ki tudja nyitni Nekem olyan kéne amit akárki nem tud kinyitni nyilván "szakember" ellen semmi sem megoldás...

Figyelt kérdés
De legalább megnehezíteném a dolgát ahogy csak lehet...
2022. máj. 30. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A zár megfúrása csak egy a sok-sok nyitási módszer közül.

Ezt küszöbölték ki azzal, hogy vagy kemény az anyag és/vagy beletörik a fúró.

Jelen pillanatban nem létezik kinyithatatlan zár (sem lakat) a kiskereskedelmi bolti forgalomban.

2022. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Van egy csatorna a Youtube-on, a neve Lockpickinglawyer.

A csávó mindenféle atombiztosnak hitt zárakat tör fel másodpercek alatt, persze fúrás nélkül.

Amelyik zárat ő jónak minősíti, az garantáltan jó is (ebből nem sok van).

Érdemes átnézni.

2022. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

A fúrás biztos az amikor megakadályozzák, hogy fúróval kifúrható legyen a betét. Kifúrják a csapokat, és utána forgatható a betét.

Keményfém eltérítóket építenek bele, hogy a fúróvalne lehessen végig kifúrni.

De alap a finomnyitás, zártörés savazás elleni vedelem is.

Mi ellen védett a betét, azt feltüntetik mindig, illetve kategóriákba vannak sorolva.

Nehezíti a két zárbetét is, hisz 2 nyitása dupla idő.

2022. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Hát kb 2 éve lefúrtam a bejárati ajtó biztonsági cilinder betétjét kb 15 perc alatt. (Elhagytam a kulcsomat)

Pedig életembe előszőr csináltam ilyet, viszont az is tény hogy kobalt fúró szárral estem neki.

Na ez a cilinder betét volt akkoriban az Abusnál a legdrágább, és hát emiatt nem is vettem megint ugyan olyant, csak egy közép kategóriásat.

Bár valószínünek tartom egy mezei legolcsobb elzett vagy abus cilinder betétet az akus fúrómmal és kobalt fúrószáraimmal lehet hogy 2-3 perc alatt nyitnám ki.


Az akus fúró max nyomatékkal, tehát alacsony fordulaton, némi üregeló olajal megfújva szinte hangtalan, szóval nem érdemes arra alapozni, hogy a fúrás hangos lesz.

2022. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És pl melyik zárbetét az amit kobalddal se lehet megtudni?
2022. máj. 31. 05:52
 6/12 A kérdező kommentje:
* megfurni
2022. máj. 31. 05:52
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Az, hogy 4# pontosan milyen zárat fúrt meg, és milyen védelme volt, ki tudja?

Neki hol véve volt legdrágább azt sem tudni. De egy fúrás biztos zárba kemény betétek vannak ami kiviszi a fúrót, ami így puha anyag felé megy.


De még mindig nem írtad le, hogy mitis keresel.

Tessék egy prémium betét

[link]


De persze biztonságosabb zárszerkezetek is léteznek( nem betét).

A szintet emeli az ajtón lévő 2 zár, és hiába a jó zár, ha az ajtó befeszíthető, kiégethető, kivágható, így a zár semmit sem ér, és nincs értelme az ilyen minőségi betétnek.

2022. máj. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező! Értsd már meg, hogy a fúrás az csak egy a sok nyitási módszer közül. A profik nem cipelnek magukkal nehéz fúrókat, amikor két gémkapoccsal is kinyitják a drága záradat.

(Most csak lakattal találtam meg, de pont ugyanígy nyitják ki az ajtózárat is.)

[link]

2022. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés hogy a fúrás az hány a sok nyitási módszer közül...
2022. máj. 31. 15:27
 10/12 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz, vegyél egy prémium minőséget.

De ha az ajtó nem éri el azt a szintet, akkor felesleges.

2022. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!