Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Inkább a nagyobb, sok szobás...

Inkább a nagyobb, sok szobás házakat preferáljátok, vagy kicsi, könnyen kifűthető, szolid házat?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Tekintettel arra, hogy 27 négyzetméteres, minden privát szférát nélkülöző patkánylyukba születtem, nekem már egy 50 m2-es lakás is palota lenne, imádnám. Álmodozni nem kerül semmibe, ezért kedvtelésből nagy vonalakban terveztem magamnak egy kétszintes házikót, szintenként kb. 90 négyzetméterrel (fent három nagy szoba, lent egybenyitott tér), mert miért is ne. A kifűthetőség nem érdekel, úgyis gyűlölöm a meleget.
2022. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi, az érdekes válaszokat! Én valamiért a kisebb házakhoz vonzódom, olyan biztonságos, megnyugtató,pedig nyilván kényelmesebb a nagy, gyerekek/fiatal koromban olyan van laktunk. Most kicsiben, de olyan kis kuckós, barátságos, főleg télen. Egy két helység még elkelne, de így is megvagyunk. :)
2022. jún. 10. 19:30
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Most jelenleg kb 85m2-en lakom, 2 haloszoba van. Ennel nagyobbat szeretnek hogy legyen meg egy haloszoba meg egy kis iroda szeruseg ahol le lehet ulni kicsit netezni.

Plusz jol jonne egy garazs is.

2022. jún. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi panelbol mkoltoztunk ki egy 150 nm es hazba. Alul nappali+konyha,dolgozo,emeleten jatszo nappali gyerekeknek(ez a kedvenc helyunk)+3 halo. Belaktuk azonnal,semmi sem felesleges,minden reszt hasznalunk minden nap. Vegre van ter. Nincs zsufoltsag. Az udvar 1000 nm. Fele terko/fu/kis gyumolcs,nem veszes. Van kutya kennel ,illetve 60 nm es 4 ajtos garazssor. Nah ez baromi jo,azt is belaktuk,rengeteg cucc van kint. A futes sem veszes,bar nekunk 21-22 C on volt. Takaritast egyedul csinalom. Van alul felul robotporszivo,ez nagy segitseg,hetente torolgetes+felmosas,ezen kivul a robot alul megy minden nap,mert a teraszrol hordjuk be a koszt. Nem veszes. A funyiras az faraszto,de 3 ora alatt megvan kethetente. Nekunk mar nehez lenne kisebbe menni.
2022. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!