Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérletben élek, gáz fűtéses...

Albérletben élek, gáz fűtéses van és benzines autóm. Költözzek fa fűtésű lakasba és vásárolják olcsó elektromos autót, mert minden drágul?

Figyelt kérdés

Jó autóm van, 11 éves, de szerintem a legjobb márka. Sajnálom egy szerintem rosszabb minőségű elektromosra cserélni.

Most költöztem, de itt is gázzal megy a fűtés.

Egyedülálló vagyok ,így mindent magam fizetek. 30 feletti vagyok ,így nem opció,hogy idegennel költözzek össze.( Szülőkkel már rég nem lakhatok és ha akartam is 20 évesen, se mehettem oda. Lényegtelen most, csak írtam, hátha valaki ezt tanácsolja. )

Ti hogy fogjátok túlélni ezt a drágulást?

Busz sincs autókázás helyett dolgozni és bicajjal se tudnék járni sajnos.


2022. jún. 18. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Költözz egy erdőbe, az ingyen van. De híd alatt is lehet ingyen lakni, akinek az jön be inkább.
2022. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De vicces.
2022. jún. 18. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ennyire túlgondolni. Ha nem lesz gáz, nem lesz villany se. Aki gázzal fűt, bekapcsolja a hősugárzót vagy a klímát és már le is feküdt az elektromos hálózat. Továbbá ha eljutunk ide, nem kell bemenned dolgozni sem. Hacsak nem létfontosságú helyen dolgozol.
2022. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hirtelen drágul minden és egy idő után megfizethetetlen lesz. Ez itt a baj.
2022. jún. 18. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanazt (ugyanakkora, ugyanolyan tulajdonságú) ingatlant fával fűteni nem olcsóbb, mint gázzal. Egy pár éve így van.
2022. jún. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mindentudó99 ***** válasza:
90%
A fa drágább
2022. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fával sem olcsóbb fűteni ráadásul egy csomó meló van vele. Kinek van erre ideje.

Az autónál pedig ha nekem egy győr-miskolc oda-vissza utat úgy kell megtervezni hogy 2-3 alkalommal meg kell állni tölteni akkor rakja be az autó tervezője az akkuját egy vibrátorba és dugja fel oda ahova gondolom. Arra talán elég lesz az akku kapacítása hogy jól érezze magát egy fél óráig.

Majd ha az olcsó villanyautó fogja hozni azt a teljesítmény mint a tesla akkor beszéljünk róla.

2022. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A teslára várok, hogy olcsóbb legyen. Az viszont tetszene ,többi az egyáltalán nem.
2022. jún. 19. 21:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!