Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lomtalanítás van a kerületben...

Lomtalanítás van a kerületben és előttünk kb 1,5 éve rohad a domb tetején valakinek a szemete (valamilyen törött csaptelep, deszkák, szőnyegmaradvány). Éjszaka kimehetek és összeszedhetem ezeket és bedobhatom a lomtalanításra ítélt cuccok közé?

Figyelt kérdés
3x jelentettem be a Közterület felügyeletnek, nem érdekelte őket. Nem lehet gondom belőle ha ezeket összegyűjtöm és kivágom a lomtalanítós kupacba?

2022. jún. 21. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy bárki emiatt lopással vádolna.
2022. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy ezt a szemetet egy korábbi lomtalanításkor hagyta ott a hulladékszállító, mert nem felelt meg a követelményeknek. (bármit nem visznek el, pl lakásfelújítási maradékokat sem)
2022. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem egyszerűen nem látták, csak a panel ablakból látni, ha ott állsz lent a domb tövében, nem látod mi van a tetején. Csodálkozom, hogy a többi lakót nem zavarja... Trehány egy környék.
2022. jún. 21. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban megjelenik majd valaki és megkérdezi, miért dobálod a szemeted a dombra? Murphy 1.0
2022. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:'D Ilyen lenne az én szerencsém...

Amúgy majdnem igazad lett, éjfélkor lementem, összeszedtem, vittem át a kupachoz és pont jött egy rendőr autó. De nem izgatta őket hogy miért cipelek léceket. Nem tűntem nekik gyanúsnak. :)

Minden esetre boldog vagyok, mert nincs mocsok most a fűben előttünk.

2022. jún. 22. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!