Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire élhető város Komárom...

Mennyire élhető város Komárom egy fiatal pár számára?

Figyelt kérdés
Huszas éveik elején járunk és Komáromban találtam munkát, emiatt költözünk Szombathelyről. Leginkább a helyiek véleményére lennék kíváncsi, hogy mennyire optimális ez a város két 23 éves ember számára? Mennyire élhető és persze milyen lehetőségek vannak?
2022. jún. 21. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szombathelyről?? Kár volt.
2022. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ,de nem is tragikus.
2022. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudnátok kicsit bővebben írni? Milyen szabadidős lehetőségek vannak? Szórakozóhelyek, színház, éttermek, bárok, városi rendezvények?
2022. jún. 22. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi jövőre akarunk menni, dr még bizonytalanok vagyunk. Nektek bejött végül?
2022. nov. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4! Ne gyertek! Határozottan mondom, hogy az egyik legrosszabb döntésünk volt ideköltözni. Egy tipikus kiöregedő városka.
2022. nov. 10. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! Akkor szerintem feladjuk ezt a megyét. Nyergest utáljuk, Tatára, Tatabányára a párom nem akar menni, talán én sem. Falun nem akarunk élni... Nekem anyám lakik itt, ő meg ide született, azért akartunk a megyében maradni. Komárom volt még, ami szóba jött, de akkor csúsztatunk és keresünk valami élhetőbbet.
2022. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha rám hallgattok, akkor Győrnél alább nem adjátok. Mi szívünk szerint Budapestig meg sem állnánk most. Azt hittük, hogy határváros lévén sok lehetőség van itt, de nulla az egész.
2022. nov. 10. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!