Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik városban a legrosszabb...

Melyik városban a legrosszabb lakni ma Magyarországon? Szubjektív tudom, de személyes vélemény érdekel?

Figyelt kérdés

Szempontok:


•nem létező közbiztonság


•kevés vagy kiemelkedően pocsék munkalehetőség


•közterek hülye kialakítása


•botrányos tömegközlekedés


•nulla szórakozási vagy kultúrális kikapcsolódási lehetőség


•hanyag önkormányzat, vezetési káosz


•környezet szennyezés, légminőség, illegális szemétlerakás, gyárak


•rusnya épületek


•hírhedten rossz iskolák


•boltok, áruházak hiánya (vagy kinn vannak a fenében)


•botrányos egészségügyi helyzet



Ezek a szempontok szerint melyik a legretkebb, legputribb város ma Magyarországon?


Nyilván nem kell minden szempontot egyszerre kipipálni, de minél több nyilván annál jobb (azaz rosszabb).



Találjuk meg a legutáltabb várost!



#lakhely #költözés #élettér #legrosszabb város
2022. júl. 15. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Én nem laktam még az ország összes városában,így nem tudok reális összehasonlítást adni. Eddig Pécsen, rövid ideig Szegeden és Budapesten laktam. Mindegyiknek volt előnye-hátránya.
2022. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ózd
2022. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

kérdező! átgondoltad, mit is kérdezel?

Csak szólok, hogy az általad legutáltabb városban is emberek élnek. Vigyázni kell a fasisztára hajazó kérdésekkel, mert nagyon sok embert vérig sértesz.


Azontúl erre ember nem tud válaszolni, képtelenség mindegyik várost ismerni.

2022. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az én szavazatom Tatabányára megy.



Nem laktam ott, de a barátaim igen. Voltam náluk párszor, és Tatabánya annyira borzalmas, hogy ezt a kérdést inspirálta.

2022. júl. 15. 11:31
 5/13 A kérdező kommentje:

3, Mármint hogyan is?


És igen, nyilván élnek ott emberek, gondolom ők szenvednek leginkább.


Nyilván nem a lakosok felelősek azért mert az 50es években épült egy rusnya szürke épület a város közepére, vagy mert késnek a lepukkant buszok?

2022. júl. 15. 11:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban megmondom, hogy a Dunától keletre biztosan akadnak Tatabányánál rosszabb városok.
2022. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

Látom nem érted...de miért is értenéd, ha okosabb vagy mindenkitől..

Nehéz életed lehet.

2022. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Édes, hogy úgy fikázol egy várost, hogy egy percet nem éltél ott :) nem, a barik meg a pár ottalvós buli az nem tapasztalat. Egy megyeszékhelyről beszélsz basszus, nem valami zsákfaluról.

Amiket te keresel, azok az elhagyatott borsodi és szabolcsi zsákfalvak pár száz lakossal, akiknek a jelentős része kisebbségi. Ezek a helyek is virágoztak valamikor, de aztán a fiatalok elvándoroltak, a maradók megöregedtek, minden szépen megszűnt. Nálunk is azért zárt be a pékség, mert meghalt a tulaj és nem akarta senki továbbvinni, illetve az állandó orvosi rendelés is megszűnt, mert az orvos nyugdíjba ment. A vasutat is megszüntették, mert nem ítélték elég kihasználtnak.

2022. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Salgótarján vagy Ózd
2022. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Somogyban lesz a legrosszabb. Marcalit vagy kaposvárt még a borsodi mordor se tudja felülmúlni...
2022. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!