Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tényleg nem ajánlatos C...

Tényleg nem ajánlatos C karakterisztikájú kismegszakitókat használni?

Figyelt kérdés
Olvastam nemrég, hogy a háztartásban bőven elég a B-s. Itt minden C, ráadásul 16. És össze vissza van minden, tehát pl nincs külön bontva, hogy dugaljak, világítás, stb. Van 10 db áramkör, és ennyi. A szolgáltatói megszakító is C karakterisztika, Émász a szolgáltató)

2022. júl. 27. 00:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Szóval a C 16A 160A- nál le sem kapcsol. Ekkora baromságot sem hallottam még!"

Ekkorát még én se, mivel nem ezt írtam, de hát olvasni...


Azt hittem, a gyorskioldóról beszélünk. Annál meg, ha fejre is álltok, az van a szabványban, amit én írtam. :D Persze, hogy tartozik idő is hozzá, mivel gyorskioldó, hát rövid. Azonban nem az időt taglaltam, hanem a két típus összehasonlításánál az áramot, aminél a zárlati kioldó kinyomja. Annál meg annyi a követelmény, amit írtam.

2022. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Eddig még nem történt baj. Egyszer történt probléma, a szennyvíz átemelő szivattyú lett zárlatos, de akkor a Fi relé működésbe lépett...
2022. júl. 28. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!