Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » T home csak 3 dekordert...

T home csak 3 dekordert biztosit. De nekem 4 szobam van helyen szeretnénk tv ni. Ötlet?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne 4 szobában tv zni ha csak 3 dekodert kapunk?!
2022. júl. 31. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
2 előfizetéssel.
2022. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal megvan egy dekoder darabszám az alap előfizetésben, és ezen felül minden dekóderért fizetni kell plusz havidijat.
2022. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt tudod csinalni hogy az egyik belteribol kijovo jelet 2 tv-be dugod bele, igy mindketton lesz adas, teny, hogy ugyanaz.
2022. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az se biztos, hogy a 3-at megkapjátok, mert azt írják, hogy ez sávszélességfüggő.

Ha annyira ragaszlodtok ennyi TV-hez, akkor felteszitek telefonra az alkalmazásukat, és tükrözitek a TV-re. Jobb ötletem nincs.

[link]

2022. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az egyik okostévé, akkor azon futtasd a Telekom online tv-t.
2022. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem túl pontos a leírás, nem tudni hogy milyen előfizetésed van, milyen tv, milyenek a dekóderek. Lehet elég ha az egyik egy újabb tv, mert nem kell neki külön dekóder. Másik opció hogy lehet hogy tudsz venni magadnak egy dekódert de ehhez is több információra lenne szükség
2022. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

2 elofizetést nem engednek egy címre.

Igen csak 3 db dekodert adnak, valoban egye benne van az árban a masik kettő plusz.

Az a mindig tv tudom keves csatornás de az hogyan muko?

2022. júl. 31. 20:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagy okosTV és arra a telekom alkalmazása vagy ha nem okosTV, akkor egy olyan TV okosító, amin elfut a telekom alkalmazása, értsd valamilyen androidos box! Nyilvánvalóan ugyanazt a minőséget nem kapod az appon keresztül, mint a kábelen keresztül, de ez így kvázi szintén "ingyen" van.

MindigTV úgy működik, hogy rádugsz a TV-re egy földi antennát és lekeresed az ingyenes csatornákat. Hogy milyen antennát, az függ a vételi helytől, hogy milyen kell minimum ahhoz, hogy legyen vétel.


Én az appot választanám a helyedben, egyszerűbb mint antennát kiépíteni!

2022. aug. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1) interneted legyen

2) okos tv

3) youtube-on van rengeteg film musor stb

2022. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!