Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kb. 6 m² -es fürdőszobába...

Kb. 6 m² -es fürdőszobába szeretnénk páramentesítőt vásárolni. ( OK: sok gőz fürdésből adódóan, szárítógép használat.) Kérdés: Milyen márkájú / típusú gépet érdemes egy ekkora helységbe vásárolni ilyen esetben? köszi, pacsi

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Trotec. Drága, de jó. 9 éve vettem egyet, azóta is kifogástalanul működik.
2021. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a Trotecet mondanám, kifogástalan. De állítólag az Aldiban, Lidl-ben kapható is jó. Azokról nincs személyes tapasztalatom.
2021. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyancsak trotec, a konyhában főzés után mindig folyt a víz a szekrényen, a csempén. Azóta a főzés elején bekapcsolom a gépet, utána is hagyom még egy fél órát menni, de azóta nincs ilyen problémám.
2021. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aldist használunk 3 éve, bár igaz hogy zömében csak a bent teregetős időszakban (ősztől tavaszig), akkor viszont sokat. Eddig nem volt baj vele és szerintem ár-érték arányban is nehezen verhető. :)
2021. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi nemrég vettünk egy aldisat, szuperül bevált, és olcsóbb mint a trotec. Egy nap alatt megszáradnak a ruhák és nem párás az ablak.
2021. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó az aldis és lidlis is. Nekem Gorenje d16m van, imádom.
2022. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!