Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Cigufüst ellen mi vólna...

Cigufüst ellen mi vólna jó? Dohányzó lakás , reggelente cigizés, aztán nem, mer senki otthon, ablakok kinyitva egész nap, de ha hazamegyek étzem a büdöset, milyen szagtalanító, illatosító kellene ilyen esetben?

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 07:02
 1/10 Kólauborkával ***** válasza:
83%
Bármilyen Hepaszürös légtitsztító…30.000 forinttól kapható.
2022. aug. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Elvileg az ózon generátor is meg tudja oldani a szagtalanítást


De ne cigizz. A lerakódott nikotintol tiszta ragacsos lesz minden használati tárgyad.

2022. aug. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Amíg nálunk bent cigizett mindenki, kb évente kellett festeni. Minden állandóan elsárgult, beleértve a fehér beltéri ajtóinkat is. A szekrények porfogó területei ragadtak a nikotintól.

Így ebből elegem lett és 2015 nyarán a teljes festés után megtiltottam a házon belüli cigit. Az ülőgarnitúrából nem tudtuk eltüntetni a nikotin szagot, még tisztító céget is hívtam. De az évek alatt úgy beleivódott az anyagába és a szivacsozásába, hogy mikor kiment belőle a tisztítószer szaga, ismét előjött a nikotin. Így elajándékoztuk és vettünk egy újat. kb 20 éves volt az ülőgarnitúra, és egész életét tömény füstben élte le.


Na 2015 nyara óta amiatt kell csak festeni, mert meguntuk a színeket. A takarítás sem nikotinos pór vakarásából áll, hanem elegendő egyszerű pórtörlés. Függönyöket sem kell havonta kimosni, tovább is bírják.

Szóval összességében ez egy nagyon jó ötlet volt. :) Csak ez első 1-2 hónapban volt hiszti miatta, aztán mindenki beletörődött.

2022. aug. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs jó megoldás, cigizzenek az utcán
2022. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Én cigizek de van erkélyem. Soha nem jutna eszembe a lakásban cigizni. Ha van lift én le mennék de mivel nálam nincs sajnos de van erkély. Am ha nem lenne akkor se cigiznék bent ezért volt fontos lakás választásnál hogy legyen erkélye.
2022. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
A bagózást úgy kellene üldözni mint a drogozást, ugyanaz a kategória. Függőséget okoz tehát drog, egészségtelen és mások egészségét is károsítja, nem beszélve a később jelentkező tetemes egészségügyi költségekről amit persze jórészt a nemdohányzó társadalom fizet majd ki. Dohányosok mikor látjátok már be, hogy drogfüggő idi@ták vagytok akik ráadásul a fidesz szekerét toljátok a nemzeti dohányboltok fideszes tulajdonosainak pénzelésével és mindezt a normális nemdohányzó társadalom kárára?
2022. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
5-ös, erkélyen cigiző, gondolom az sosem jutott még eszedbe, hogy lehet a szomszédod pedig azért vett erkélyes lakást, hogy friss levegőt tudjon szívni, de szívhatja a te cigifüstödet. Ezt szeretem a legjobban a dohányosokban, mindenki le van sz@rva aki nem dohányzik.
2022. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kólauborkával ***** válasza:
Én 1# voltam, azért írtam, mert én azt használom és tökéletesen müködik… 1 év helyett 6-9havonta cserélem a szüröt.
2022. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Kedves 7/8 as válaszoló talán azért vettem méreg drága lakást, hogy ha már van erkélyem azt csináljak amit akarjak mert az én tulajdonom. Szerintem 10 perc miatt nem fog egyik szomszédom se meghalni én viszont hallgathatom amint kiabálnak ordibálnak és még sorolhatnám egy szónak is száz a vége saját tulajdonom szóval azt teszek amit én akarok cserébe én is ekviselem nem éppen csendes szomszédjaimat.
2022. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
9-es, na ilyenek a dohányosok, ezért nem lehet kiülni egy kávézóba, vagy sétálni egyet a parkban cigifüst nélkül, mert minden az övék. Megérdemled a hangos szomszédokat, mert te se vagy különb.
2022. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!