Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Fiskars miért hozott létre...

A Fiskars miért hozott létre kisbaltából is kétfélét? milyen felhasználásbeli különbségek vannak X5 és X7 között?

Figyelt kérdés
mindkettő úgy van behatározva mint egykezes használatú fejsze
2022. szept. 3. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én sem mondtam hogy egyformák
2022. szept. 3. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom kinek mi válik be, melyik kényelmesebb, kézhezállóbb, melyiket könnyebb bepakolni stb... Sok szempont szerint lehet választani.

Az x7 például szükség esetén 2 kézzel is fogható, mert hosszabb a nyele, az x5-höz képest. Nekem pont az a bajom az egykezes fejszékkel, hogy jobbkezes vagyok, de a jobb csuklómban elszakadtak és felszívódtak az ínszalagok. Ha hosszan kell a fejszét használnom, akkor egy idő után két kézre kell váltanom, vagy nem bírja a csuklóm a terhelést. Ezek alapján az x5 nekem nem kellene, míg másnak meg pont a rövid nyele miatt lehet ez a favorit. Ízlések és pofonok.

A Fiskars gondolom próbál minél több embert megfogni magának, ezért igyekszik nagy választékot biztosítani.

2022. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!