Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Manifesztáció,witchcraft,stb.S...

Manifesztáció,witchcraft,stb.Szerelemmel kapcsolatos legyen.Segít valaki?

Figyelt kérdés
Hallottam valami olyasmit,hogy egy papírdarabkára ráírod pirossal a crushod/kiszemelted nevét és nem is tudom már pontosan mit csinálsz vele aztán berakod a párnád alá,és ezt ugyanúgy kövi este egy másik fecnire és így tovább.Nem tudom pontosan a folyamatot..ezért is kéne segítség,meg esetleg ha van valami NAGYON hatásos tipp.Azok akik nem hisznek ezekben gondolom nem fognak megkímélni,szóval csak szólok hogy az olyan üzeneteket nem veszem figyelembe!Segít valaki?
2022. szept. 6. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem a párna alá kell tenni, hanem a ház északi oldalán található kémény tövébe.
2022. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha ez valóban működik és nem csak parasztvakítás, akkor megcsinálom veled és belém fogsz szeretni ellenkezés nélkül. Hiszen csak fel kell írni valaki nevét, és ennyi, nem az emberi akarat vagy tett számít, hanem egy papírfecnire írt szöveg, és rögtön megbabonázódik a másik ember, és olyan érzései lesznek a semmiből, ami addig nem volt ott.

Remélem érted már, miért hülyeség az egész.

2022. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ird fel Kovacs Janos nevét, akkor az osszes beledszeret?
2022. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Én tudom a helyes lépéseket, és már fel is írtam, hogy "Drsmmmm".

Egy hét múlva fülig szerelmes lesz belém a kérdező!

Remélem van már 16 éves, mert úgy meg fogom rakni mint szódás a lovát.

2022. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Khmmm,nagyon viccesek vagytok.Szakadok..Viszont #1!nem házban lakok de látom érted mire célzok.Tudnál több ilyen tippeket adni ha esetleg tudsz több ilyen manifesztálós dolgot..
2022. szept. 7. 16:02
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Miért, miben laksz? Barlangban? Akkor volt az emberiség olyan szinten, hogy ilyen baromságokat elhisz. (Meg ma a sok iskolakerülő gyökér...)
2022. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bro,lakásom van..
2022. szept. 7. 16:19
 8/16 anonim ***** válasza:
16 évesen? Kétlem.
2022. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Első sorban,elvégeztem az egyetemet,ÉS engem ez a téma érdekel!A választók nem fog visszatartani!Ha valakinek nem tetszik,írja fel a véleményét egy fecnire pirossal,és dugja fel a seggébe!
2022. szept. 7. 16:26
 10/16 A kérdező kommentje:
A válaszotok*
2022. szept. 7. 16:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!