Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Manifesztáció,witchcraft,stb.S...

Manifesztáció,witchcraft,stb.Szerelemmel kapcsolatos legyen.Segít valaki?

Figyelt kérdés
Hallottam valami olyasmit,hogy egy papírdarabkára ráírod pirossal a crushod/kiszemelted nevét és nem is tudom már pontosan mit csinálsz vele aztán berakod a párnád alá,és ezt ugyanúgy kövi este egy másik fecnire és így tovább.Nem tudom pontosan a folyamatot..ezért is kéne segítség,meg esetleg ha van valami NAGYON hatásos tipp.Azok akik nem hisznek ezekben gondolom nem fognak megkímélni,szóval csak szólok hogy az olyan üzeneteket nem veszem figyelembe!Segít valaki?
2022. szept. 6. 16:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem létezik ilyesmi. Ez nem vélemény, hanem tény.



"Első sorban,elvégeztem az egyetemet"


Kár volt, ahogy látom...

2022. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Őszintén remélem, hogy ha nem hazudsz és tényleg egyetemi végzettséged van, az bölcsész vagy valami hasonló felesleges szak.

Orvos, fizikus, de még jogász is ilyen ostoba elképzelésekkel közveszélyes.

2022. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem hazudok,de nem is akarok személyes dolgokat megosztani,és azért mert te nem hiszel benne más nem fogja abbahagyni,ebben az egészben a hit a fontos nem az hogy ki tud minél nagyobb viccet csinálni belőle,van akinek ez kiút,van akinek erre nincs szükség,és ezt nem helyettem döntik el.Egyébként hatásos.Egyszer kicsivel kezdtem hogy lássam hogyan működik.Teljes erőmmel próbáltam hinni benne,és viola,fizetésemelésem lett 12%-kal
2022. szept. 7. 16:47
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
És de, ennyire ostoba. Hölgyeim és uraim - a jövő diplomásai.
2022. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ennyi,törlöm a kérdést[sigh]
2022. szept. 7. 16:53
 16/16 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem kívántad volna, akkor is lett volna fizetésemelésed, mert erre nem te voltál hatással gondolati úton, hanem valamilyen körülmények vagy teljesítmény (tehát aktív, produktív tettekben megnyilvánult cselekedet által) eredményeképpen kaptál magasabb fizetést.


Az amit csinálsz, megerősítési torzításnak nevezik.

[link]

2022. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!