Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagy (24 légköbméter) fürdőszo...

Zsazsi kérdése:

Nagy (24 légköbméter) fürdőszobában lévő kémény nélküli gázbojlerhez kell szénmonoxid mérő?

Figyelt kérdés

2022. szept. 19. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok félős ilyen szempontból, de kémény nélküli gázbojlerhez (még nagy fürdőszobában is) raknék.
2022. szept. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán légköbméter függvénye. Rossz használat esetén itt is visszajöhet, lehet CO. Csak kicsit jobban hígul; de a co nagyon kis százalékban halálos.
2022. szept. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudni kellene, milyen fajta a bojler, az alapján kellene utánanézni a neten. Az újabb fajták többnyire már tartalmaznak valami érzékelőt, és szükség esetén kialszik a láng.
2022. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ÁLLANDÓAN bukón van az ablak, így nem lehet gond. Ajtó is ki van tárva.
2022. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem ha gyakran van nyitogatva az ajtó 4x3x2m helység elég nagy , de ártani nem árt ha veszel egyet
2022. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat, de en most koltoztem ide es egy gazkeszulek javitoval atnezettem a gazkazant es a gazbojlert. O mondta hogy a furdoben ehez a bojler tipushoz nem kell co mero mert folyamatosan jelezni fog ???

Megnezessem egy masik szerelovel is?

2022. szept. 21. 19:46
 7/7 anonim válasza:
Tegyél a fürdőszoba bejáránál lévő helységbe. Nekünk is úgy van. Hiába a nagy helység és a szellőzés, lehet úgy is baj. Minden gáz szerelő mást mond egyébként itt is 😁
2022. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!