Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ki a samottéglát...

Hogyan vegyem ki a samottéglát a MÁTRA Kaminó 8kw. -ból? A két ajtó közötti idomról van szó. Csere kell mert el repedt.

Figyelt kérdés
Az alsó és felső ajtó közötti első idomról van szó. Kérem, akinek szintén ezt kellett kiemelnie, adjon tanácsot, mert Én a belső fedlapot emeltem ki eddig. Oldalt a két hosszanti fél idomot és a felettük levő idomot nem sikerült, csak picit mozdul. Köszönöm előre is ! Szervusztok! Nagyon várom a választ!

#Samot kiemelése Mátra Kamino 8Kw.
2022. szept. 23. 11:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de a Férjem végzi ezt a samottégla cserét én a kérdését írom és segítenék Neki. Ha itt írásban egy kis gyakorlati útmutatást kaphatnánk.Mégegyszer köszönjük.
2022. szept. 23. 11:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak elrepedt,akkor hagyjad .Próbáld samott ragasztóval ragasztrani,vagy a rést betömni.
2022. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Repedéssel nincs baj!


Ui.: A magyar helyesírás szerint az én, férjem, neki szavak kis ketdőbetűvel írandók.

2022. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a 2/3 és a 3/3 válaszokat, ezek szerint a ragasztás is megoldás. Mert a cserére gondoltunk egyből. Milyen ragasztófajta kapható a samott ragasztáshoz? Tapasztalat esetleg ...? Jaj és a helyesírás, igen teljesen igazad van a kisbetű a helyes. / Én akire hivatkozom, a tisztelet miatt írom így a nagy betűvel, de köszönöm az észrevételt is. / Szervusztok !
2022. szept. 24. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Vízüveg és samottliszt keverékéből lehet malter szerű anyagot keverni hozzá.
2022. szept. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget,megvettük már a vízüveget+ a samottport, és hozzáfogunk a javításhoz nagyon reméljük eredményes lesz!!
2022. szept. 27. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!