Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fürdőszobába tv- t rakni?

Fürdőszobába tv- t rakni?

Figyelt kérdés
Hogy bírná a párát? Szeretek Netflixezni párommal fűrdés közben. Van, hogy 2-3 órát ott töltünk. Eddig egy tabletet használtunk erre de sajnos az tönkrement. Most szülinapjára vennék egyet. Néztem, hogy vannak ilyen kisebb 80cm es smart tv - k is jó áron egy ilyet gondoltam berakni, egy álvánnyal, hogy tudjuk forgatni. Szerintetek ez működhet?
2022. okt. 1. 20:13
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem erősen légtér függő. Ettől függetlenül nem tenném.
2022. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne bosszantsad már a kérdés olvasóit.
2022. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek egy másik tabletet.

Amúgy megfelelő elszívó kell és akkor nincs pára.

2022. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Jó nagy kamukérdés! Eleve ha egy pár a fürdőben van kettesben az nem TV-zik :D, meg 2-3 óra alatt széjjel áztok, illetve ki kínlódik 2-3 órát a fürdőszobában, mikor kényelmesen lehetne TV-ni a nappaliban vagy a szobában.

Tablet is lehet részben a pára miatt mehetett tönkre, akkor egy TV, amin jóval több és nagyobb szellőzőnyílások vannak, az hogyan bírná?

2022. okt. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
80 cm-es tévé már kisebbnek számít?
2022. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

#4: Miért lenne kamukérdés? Nem elképelhető, hogy vannak emberek, akik szexen kívül is tudnak időt együttölteni?

Egyébként csak párátlanítás kérdése a dolog. Mi konkrétan laptopot használtunk ilyen célra, semmi baja nem volt

2022. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mi is egy nagyobb laptop mellett döntöttünk. 😇 mellé rendeltem egy álványt is, ami kádra rakható szóval szerintem a célnak meg fog felelni.
2022. okt. 2. 11:30
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
#6, mit vársz a gyakoris incelektől akiknek életük álma lenne ha végre kefélhetnének egyet :D
2022. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8: Jogos, meg is kaptam a lepontozást érte :D


#6

2022. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

2 gyerekkel biztos nem tartozom a szüzike incel kategóriába. :)

Üdv:4

És tartom magam ahhoz, hogy fürdőben nem normális, illetve kényelmetlen TV-zni, pláne nem 2-3 órát, a filmet meg addig meg lehet állítani, amíg fürdik az ember.

2022. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!