Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha lehetőséged lenne rá,...

Ha lehetőséged lenne rá, megnéznéd mik történtek a lakhelyeden a múltban?

Figyelt kérdés
ha vállalnád hogy bármi durva kegyetlenséget is megláthatsz, érdekelne ez? és utána tudnál ugyanolyan nyugodtan lakni ott tovább?
2022. okt. 24. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A mi telkünk helyén+ pár szomszédén nagyon régen elvileg temető volt


Kisebb koromban féltem is emiatt

De már most annyira nem izgat

2022. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném és tudnék.
2022. okt. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Régi ház, kalandos történettel. Nem nézném meg. Felesleges lenne esetleges negatív hatásokat plusz behúzni az életembe.

Ha viszont megnézném is nyugodtan laknék ott.

2022. okt. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megnéztem a lakhelyem történetét a Fővárosi Levéltárban..egy ezresért cd-n is megkaptam a múlt századi térképeket is. Száz éve lakik a családom jelenlegi telken.

A múlt izgalmas, azt meg kell hagyni...a mostani modern szomszédok rosszabbak, mint a katonák voltak a világháborúban..(átvitt értelemben)

2022. okt. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen durva dologra gondolsz?
2022. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem
2022. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szüleim építették a házat 1970-ben, előtte kukoricaföld, azelőtt erdő volt rajta, akkor még jóval a kisváros határán túl. Szóval legfeljebb olyan kegyetlenséget láthatnék, hogy nyulat fogott a róka.
2022. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hintalow ***** válasza:
Túl sok izgalmat nem látnèk, kb 89-ben húzták fel a háztömböt, elötte meg kb susnyás volt Káposztásmegyer helyèn. Az első lakó házaspár gyerekeitől vettem 2009-ben, miután elhunytak időskorban. Nem túl mozgalmas 😅
2022. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!