Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a képkeretből...

Mit tegyek ha a képkeretből kiesik előre a plexi, illetve a kép leesik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Barátnőmtől katam egy ajándékot születésnapomra ami egy Ikea Ribba képkeret, teljesen szepen osszerakva meg minden. Rá egy hétre most szombaton költöztünk viszont, és a kép leesett a keret aljára. Szétszedtem hogy megcsináljam de a plexi mindig kiesik előre, a kép meg leesik mert nem képes tartani. Mi lehet a baja mert mar brutal idegesito es konkretan sirhatnekom van mert baratnom ajandeka. Sanszos hogy a keretenel fogtak meg koltozeskor es megnyult a keret, lehet emiatt esik ki, ha ez a helyzet hogy oldható ez meg? Nagyon idegesítő a helyzet…

#ajándék #keret #IKEA #képkeret #ikea képkeret #ribba képkeret
2022. nov. 1. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszd bele, ha tudod. Nem tudom mekkora, pár pötty pillanatragasztó a keret alatt, cellux, vagy kétoldalú ragasztó megoldja. :)
2022. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy konkrétan ha lerakom valahova a keretet, felhajtom a kis pöcköket és rárakom a plexit, már akkor beesik, nem tudnám rá ragasztózni, mivel nem passzol bele egyszerűen. Nem is értem mi a probléma, ezért tudok arra gondolni, hogy a keret megnyúlt/meghajlott. De akkor mit kéne tennem? Egyébként ha minden igaz A3-as képhez való keret szóval elég nagy:)) Köszönöm a választ viszont!!!!
2022. nov. 1. 13:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha teszel valamit a kép háta mögé? Én volt, hogy tettem be egy méretre vágott dekorgumit, hogy ne mozogjon a kép a keretben.
2022. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amint hazaérek csinálok valami képeket róla!! Úgy valoszinuleg egyertelmubb lesz a helyzet:)
2022. nov. 1. 14:11
 5/13 anonim válasza:
84%
Szellem vagy démon jelenlétére utalhat. Talán üzenni akar neked valamit a túlvilágról, nem véletlen, hogy Mindenszentek napján történik a dolog.
2022. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már szombaton kiesett a kép de azért értékelem a poént:D
2022. nov. 1. 14:40
 7/13 A kérdező kommentje:

A probléma képekben:) (kis kupiert bocsi, mint emlitettem most koltoztunk):


[link]

2022. nov. 1. 15:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod mondani, hogy nagyobb a képkeret, mint a plexi és nincs ami megtartsa, akkor annyit tehetsz, hogy szerzel rá nagyobb plexit (valószínű olcsóbb új keretet venni), vagy tényleg odaragasztod felül 2 pöttyel a keretszhez belülről és akkor hiába kisebb, nem tud kiesni, max hülyén néz ki kicsit. A képet is ugyanígy. Gondolom olyan vékony vacak, hogy semmi tartása nincs.
2022. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De esetleg valahogy nem tudom vissza egyenesíteni?:(
2022. nov. 1. 19:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem fém, akkor nem valószínű.
2022. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!