Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szégyellem a lakásunk,mit tegyek?

Szégyellem a lakásunk,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na szóval az van hogy én régóta szégyellem a lakásunkat,a szüleim nem a rendről híresek,ezért soha senkit nem hívtam át magunkhoz,egy barátnőm járt csak itt,de most áthívtam egy másik barátnőm magamhoz(alig ismerem 3 hónapja)akivel nagyon jóba vagyok,és félek hogy lenéz majd vagy ez alapján fog megítélni.A fűrdőbe full vízköves a csak,wc,egy Kép csempe le van törve,nagyon pici ezért zsúfolt is,röviden:nem szép látvány,a saját szobámat meg tudtam csinálni nagyon jól olyan mintha egy teljesen másik lakásba lenne,filmezni jönne tehát a legtöbb időt a szobámba töltenénk de nyilván majd ki megy mosdóba is meg stb,elköltözni nem tudok mert még tanuló vagyok,de az lesz az első amint lehetőségem adódik.Félek hogy mit fog majd gondolni,azt se tudom minek hívtam át csak abban a percben tökre elkapott a hév és így sikerült.Azt nem tudom megértetni hogy anyum hogy nem szégyelli,tehát hogy naponta járnak ár hozzánk egy csomó barátnője de egyáltalán nem szégyelli,pedig a nappali és a konyha durvább.Jártam már sok barátom lakásukba mindegyiknek gyönyörű,tiszta,rendezett lakásuk volt és mindig tök szarul éreztem magam ez miatt.Az még hozzá tesz hogy sokat foglalkozok azzal hogy hogy nézek ki ezért mindenki azt gondolja rólam hogy jajj biztos egy gyönyörű nagy házban él és hogy biztos egy csomó pénzük van.

Arra is gondoltam hogy bekamuzok valamit és megmondom hogy inkább náluk filmezzünk,de úgy gondolom hogy az nem lenne fair vele szembe ha hazudok neki.


2022. nov. 6. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát te is ki tudod súrolni a csapot meg a WC-t, a többi meg nem számít.:)
2022. nov. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egész este súroltam de nem jön le
2022. nov. 6. 02:32
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Amíg ezt a sok zagyvaságot összehordtad, rég el lehetett volna kezdeni a vizkövet leszedni. Sósav vagy foszforsav azzal jön le.

Ha szégyelled a lakást akkor tegyél róla hogy olyan legyen amit nem szégyelsz. Kisebb felújításokat, mint amilyen pl. a csempézés, festés, linóleum lerakása, vagy bútorok fóliázása (csempére is létezik spec. fólia!) magad is meg tudod csinálni házilagos módszerekkel.

2022. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont nem érdekel hogy le van esve a csempe vagy sem, HA tiszta minden takarítani meg te is tudsz ecet is leszedi a vízkövet vagy, ha van egy kis pénzed veszel egy flakon vízkőoldót körbe fújod hagyod kicsit majd lemosod aztán ha kell megismétled kitakarítod a wc- t raksz bele illatosítót.
2022. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van itthon sok féle vegyszer,vízkőoldó,szóval azzal súroltam reggel legalább egy órát,1 fokkal jobb a helyzet,majd ma megpróbálom még egy kicsit súrolni,fel mosni a padlót
2022. nov. 6. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok barátomnál megfordultam már, egyiküknél se azt néztem, milyen a lakás. Nem is érdekel, ők lakják, semmi közöm ahhoz, hogy más miben érzi jól magát.
2022. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2 : Akkor valami más vegyszer kell.
2022. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!