Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki vitte el a diót?

Ki vitte el a diót?

Figyelt kérdés

A sufniban a gerendára volt felakasztva 7 krumpliszsákban héjas dió. Tegnap benéztem, semmi különöset nem vettem észre. Ma levettem egy zsákot, és döbbenten láttam, hogy 3 zsák üresen lóg a helyén, teljesen ki lett ürítve, egy meg félig. Az üres zsákokon egy lyuk volt. Szépen sorban lett kiürítve, nem össze-vissza. Három zsákban megvan a dió, lyuk sincs. Csak 1 dióhéjat találtam, az egész dión volt egy nagyobb lyuk.

Nem zárt helység, a bejárata csak ponyva.



máj. 17. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mókus.
máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
A rézfaszú bagoly. Nekem is mindig mondták, hogy elvisz.
máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mókusra én is gondoltam, de a 2-es sem zárható ki. :)
máj. 17. 17:03
 4/18 L.. István ***** válasza:
100%
Patkány. A melóhelyemen 17 diófa van, úgy mászkálnak-ugrálnak rajtuk, mint a mókusok amikor érik. Minden zug tele van kirágott dióval, pont ahogy írod, van a dióhéjon egy lyuk.
máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4-es

Egyetlen dióhéjat találtam idáig, frászt kapok a patkánytól!

máj. 17. 17:09
 6/18 L.. István ***** válasza:
100%
#5: Mert nem ott eszik meg. Elviszik valami rejtett zugba. Nálunk se találsz a fák alatt egyetlen dióhéjat sem.
máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A mókus egész nap ráér úgyhogy simán kipakol ennyi diót.
máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
máj. 17. 18:35
 9/18 anonim ***** válasza:
Egér. Nálunk azok vitték el az összes diót. Ügyes állatkák, az élelemszerzésért mindent megtesznek...még lopnak is.
máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És ilyen módszeresen csinálják, hogy amíg van a zsákban addig nem nyúlnak másikhoz zsákhoz?
máj. 17. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!