Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Reális ár, 2 köbméter tűzifa...

Reális ár, 2 köbméter tűzifa 90 ezer forint?

Figyelt kérdés
Egy kocsi, hasogatva. Ugyanez a mennyiség februárban 63000 Ft volt.
2022. nov. 11. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Már volt ez a kérdés.


Igen, reális. Drága NEKED? Semmi gond! Eladom másnak.

2022. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én még nem írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban. Most akarom megvenni a jövő évit.
2022. nov. 11. 17:34
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó nagy bunkó vagy
2022. nov. 11. 17:35
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Javaslom böngészni a KSH oldalát. Februárhoz képest duplázódott a tűzifa ára.

2022. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Olcsó
2022. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem reális. Áron aluli.
2022. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Óh akkor jó, már meg is rendelem. Köszi
2022. nov. 11. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Nincs mit
2022. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

4600 Ft mázsája. Hogy mérik a hasogatott fát köbméterben? Azért az úgy nem korrekt! A hasogatott fát tömegre szokták árusítani. Egy kocsira (nyilván platótól függ) ált. kb. 20 mázsa fér fel, úgyhogy az ár reális, ha 20 mázsáról van szó!

Kinek megéri, kinek nem. Nekem igen.

Nálam be kell hordani az utcáról a fát, az udvarban nem lehet letenni, a terepviszonyok nem teszik lehetővé. Két lehetőség van, méterben vállon (amit már nem bírna el a vállam), vagy az utcán felvágom és akkor felvágva talicskában. Nekem bőven megér ennyi pénzt, hogy nem kell mihamarább összevágnom az utcán és behordanom. Bőven! Lehet, hogy a fele volt tavaly, de nekem még így is megéri. Akinek nem, az vegye méterben, úgy olcsóbb, nekilehet állni vágni, hasogatni, kétszer lesz tőle meleged. :)

Az a fa, amit ma hasogatnak neked, azt tavaly, aki hasogatta, minimum féláron hasogatta, ha gép hasogatja, akkor pedig most hétszer annyiért hasogatja, mint tavaly! Ezt így lehet csak nézni! Szóval nem csak az van, hogy kihasználva a sz-r helyzetet a fa árát feltolják az egekbe, mert nyilván az is játszik, de nem csak az!!!

2022. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!