Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Építkezni kezdünk a nyár...

Építkezni kezdünk a nyár folyamán, de tervrajz előtt érdekelne mennyiből lehet kihozni ezt a lakást szerkezet készre? (bővebben lennt. )

Figyelt kérdés

Az építtetés kerülne csak pénzbe, a víz, gáz, villany ismerős által lesz bevezettetve. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyibe kerülne ennek az épületnek a szerkezetkész felhúzása?


link: [link]


Válaszokat előre is köszönöm!


2010. szept. 29. 13:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Kedves 18:09. Engem nem a függöny, kilincs, és burkólap érdekel. Hanem az, hogy mennyiból húznak fel egy SZERKEZET kész házat. Nem pedig KULCSRA készet. :) Ha nem vagy tisztában a fogalmakkal Google.


Nem lehurrogtam, csak meglepődtem, mivel két szakembertől érdeklődtem, ők kevesebbet mondtak. A kettő között van különbség. Tisztában vagyok vele, hogy nem olcsó, de interneten utána olvasva KULCSRA

2010. szept. 29. 18:51
 12/21 A kérdező kommentje:
*KÉSZ LAKÁSOK ÉPÍTÉSE CAKKUM PAKK 16-17 millió. És mnt írtad, az ablakok és a stb elég drágák. Nekem nem ez kell, megjegyezve nálunk a bútorok és a stb. a másiik 10 millió lesz, ha ez érdekel és nem érted meg, hogy nem a pénztelenség miatt nem tetszik az összeg. Hanem azért mert a falakért és alapért, no meg a tetőért sokallok 15 milliót, az előbb írt példa miatt.!
2010. szept. 29. 18:53
 13/21 anonim ***** válasza:
18:26-os azért lettél lehurrogva, mert nem a kérdésre válaszolsz! Mit jössz most is az elektromos szolgáltató hálózatfejlesztési díjával (amit egyébként is csak 32A felett kell fizetned), amikor az volt a kérdés, hogy falakat felhúzni és tetőt rakni rá mennyibe kerül?
2010. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

120nm-es, modern hagyományos stílusú házunk kvetes-e 14m Ft + Áfa lett.

Apuci a kivitelező, generál, műanyag nyílászáró, szintén apuci a legyártója, teljes közműves telek, nincs benne a konyhabútor, és egyéb extra igényünk.

2010. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Bakker, tök mindegy mit válaszoltok, aki 10 milla feletti árat ír, az le van xarva. Úgyhogy csak azok írjanak, akik 4 millióból megoldották!


(haver, nem jön ki 12 millió alatt, akármilyen filléres áron is hozzák nektek a nyílászárókat! keress fel egy mérnök-tervezőt, vagy kivitelezőt, csinálnak neked költségvetést, és akkor dobsz majd pár hátast).

2010. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
23:08, a kérdezőnek nem számít a pénz, mert ő megteheti:D
2010. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
"Bakker" te sem fogod fel, hogy a nyílászárók nincsenek bent a szerkezetkész árban!!!
2010. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is kb. 12 milla! Mi két éve építettünk, és abból indulok ki, szóval nem csak úgy találgatok! Persze nagymértékben függ attól,hogy hol. Kis vagy nagy város stb!
2010. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyébként meg ez a kedvencem, amiből egyébként as legtöbb baj lesz a végén.." ismerős filléres áron megcsinálja..."

Egy héten kb. 20 ilyen reklamáción vagyok kint, amikor ismerős, meg jópajtás , meg rokon csinálta meg, meg filléres áron adta a cuccot...Mindig az ilyenekből van aztán gond, meg elcseszés és ezt általában dupla annyi lesz kijavítva.

Az egyik kedvencem..a rokonunk megcsinálja a burkolást, ő ért hozzá , hiszen KŐMŰVES!! Aztán mikor megkérdezem a kedves rokont, hogy rakott-e szigetelést a fürdő falára, csak néz,mint a birka. Majd ismerős bevezetteti a villanyt stb..aztán nem csodálkozzatok, ha felrobbantok majd..:-) Ezt még én, akinek az apja fővállalkozó én pedig az építőiparban vagyok, még én sem tudtam úgy megoldani, hogy azt teljesen ismerős csinálja meg. Hiába ismertem az összes embert, aki kijött hitelesíteni, meg végleg bekötni, nekik ugyanúgy tejelni kellett, vagy a hivatalos díjat, vagy zsebbe azt úsztuk meg vele, hogy kevesebb várakozás és papírmunka volt.

Meg amikor majd kilopják az építkezésetekrőla cuccokat.Ha nem értesz hozzá és nem vagy ott és látják rajtatok, hogy nem figyeltek a dologra simán!Nekem volt olyan, hogy eladtam egy vadiúja mosdót, ki lett szállítva, majd telefonált 1 hét múlva a tulaj, hogy visszahozná, mert olyan, mintha 10 éve használt lenne. És tényleg! Kicserélték a saját munkásai a cuccot , ellopták és valahonnan hoztak helyette egy másikat, ami kb. ránézésre 10 éves volt. Ilyeneket megcsinálnak.

2010. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
...persze tisztelet a kivételnek!!!!!!!
2010. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!