Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mosogatógép! Vélemények?

Mosogatógép! Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb találmány!
2010. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2010. szept. 29. 20:15
 3/21 anonim ***** válasza:

Hát, én nem nagyon használom!

Az a program, ami tökéletesre mosogat 3 órás! ezt kézzel 20 perc alatt elfelejtem... Ha rövidebb programot használok, foltos marad! A lábosokat, tepsiket nem sikálja ki, szóval nekem annyira nem jön be...

2010. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Imádom, 5 éve használom, de nem tudom, hogy tudtam előtte nélküle élni!Nincs kézszárazság, nincs zsíros vízben mosogatás, és nem ázik ki a kezem!Ígykevesebb vizet használunk, tehát víz és energiatakarékos, és tökéletesre mosogat, tehát higiénikus!Szóval én csak jót tudok mondani!Amúgy amikor férjhez mentem akkor beköltöztem 5 éve a férjem lakásába ahol nem volt meleg víz csak a fürdőszobában.a fürdőből kellett vödörben hordani és lavórban mosogattam.Majd egy fél év után feladtam, mondtam férjemnek, hogy csináltassuk meg a konyhában is legyen vízmelegítő.A vízszerelő ajánlotta, hogy akkor egyben csináltassunk mosogatógépet ivagyis vezettessük be.Én belementem habár kétségekkel, de nagyon kellemeset csalódtam tényleg!Mindenkinek ajánlom, aki nem akar órákig este a mosogató felett ácsorogni és a kezét szétáztatni!
2010. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Előző vagyok, az én használatos programom 55 perces, és mégis tökéletesre mosogat!Nem mindegy milyen mosogatógépet veszel!
2010. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
második vagyok, AEG gépünk van, szerintem nem gagyi...
2010. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Férfi létemre imádom. Utálom ha csetres van a konyhában, inkább bepakolom és elindítom.

Hűtő és mosógép után ez a legfontosabb dolog.

2010. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Második: nálunk is három órás a program - na és? Nem kell ott állni végig, eleve nem kinn álll a koszos edény a pulton, hanem megy bele a gépbe, így nincs rendetlenség, aztán meg elindítjuk és nem kell vele foglalkozni.
2010. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem állok mellette 3 órát (ennyi eszem nekem is van), hanem 3 órán át fogyasztja a vizet és az áramot...
2010. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én se használom túl gyakran. Koptatja a mintát a tányérokról, a poharak és az evőeszközök mindig foltosnak tűnnek. Az lábasokat és a tepsiket nem lehet belerakni, szóval ha a nehezének nekiállok, akkor már elmosom a többi edényt is.
2010. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!