Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az előfordulhat, hogy a...

Az előfordulhat, hogy a szemetünk nem a hulladéklerakóban köt ki?

Figyelt kérdés
Felfogadtunk egy fuvarost aki elszállít zárt magasított kisteherautóval 1 fuvar vegyes hulladékot, lomot. Zsákos rongyokat, rossz ajtókat, ablakokat, vasat, stb. Mondta, hogy neki fizetni kell a leadásért a szeméttelepen. Mi segítettünk neki felpakolni. Bár az még +15 ezer lett volna. A tesómék fogadták fel, én nem ismerem a pasit. Kicsit cigányos beütése van. Az előfordulhat, hogy valahol az erdőszélen rakja le, hogy ne kelljen hulladéklerakási díjat fizetni? Közben meg ha találnak a szemét közt valami papírt, akkor minket találnak meg pl egy kidobott értesítő, vagy akármilyen levél alapján? Pedig nem keveset fizettünk. 80 ezer ft volt. Egy magasított fiat ducato teljesen teli lett. Ami nem tudom hány m3 lehet.

2022. nov. 26. 09:56
 1/10 A kérdező kommentje:
*A rakodómunkás lett volna még +15 ezer ft .
2022. nov. 26. 10:03
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat.
2022. nov. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Átnézik, ami nem kell az megy az erdőszélre. Annyit tehettél volna, hogy ha hozza a hulladéklerakótól kapott számlát akkor fizetsz, de úgy tuti nem vállalta volna. Meg talán senki.
2022. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezertt nem hivok ilyen "vallalkozokat".

Kontenert is csak a szemetszallito cegtol hozatok akik utana kikuldik a lerakobol kapott suly merot meg mindent.


Olvastam csoportban olyan esetet ahol valaki megosztotta nyilvanosan, hogy a szemetben a szanto szelen talalt szemelyes dolgokat. Meg is akarta mindenki hurcolni a tulajt akirol kiderult, hogy sved cserediakkal vitette el a lomokat.

Miert ilyen hulyek az emberek?

2022. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb sitt és egyéb elszállítók mind illegálisan szabadulnak meg általában a rájuk bizott szeméttől. Kellemetlen lehet ha a villanyszámlád benne maradt a szemétben. Gondolom számlát nem adott és nem kértetek a vállalkozótól, azzal lehetne bizonyítani.
2022. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyeld a következő napokban a híreket, ekkora mennyiségű szemét megtalálása már benne lesz.

És innentől számíts rá, hogy fel fognak keresni a hatóságok.

2022. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad így, pláne ha valaki panaszkodik is, hogy fizetni kell a hulladéklerakásért. Kérsz a helyi hulladékszállító cégtől egy konténert, belepakoltok, másnap elviteted. Valószínű még olcsóbban meg is úsztátok volna. Anyuéknál vidéken még évi egy lomtalanítás ingyenes, így meg lehetett tavaly még úgy állapodni a hulladék szolgáltatóval, hogy csak a konténer napi díját kell kifizetni, plusz a kihelyzést. Kb. 40 ezer forintból ki lett takarítva egy konyha.
2022. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, ha adott számlát őrizd meg! Ha esetleg gond lenne, ezzel igazolni tudod, hogy nem te helyezted el illegálisan a hulladékot, csak megbíztál valakiben, akiben nem kellett volna. 7 voltam
2022. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elmentem volna vele megnézni, hova viszi. Lehet, hogy bedobta egy árokba.
2022. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Cigányokkal NEM állunk szóba!

Csak át akarnak verni.

Miért kell ezt mindig elmondani?


8 köbméteres konténer Budapesten kb. 50 ezer. Te meg fizettél 80 ezret.

Erre mit mondjak?

2022. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!