Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Magasföldszinti, vagy első...

Magasföldszinti, vagy első emeleti panel lakás légkondi nélkül kibírható nyáron?

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem süti telibe a Nap az ablakokat egész délelőtt vagy délután, ha van redőny és beszerzel egy ventilátort, ki lehet bírni. De megéri beruházni egy légkondiba, mert ég és föld a különbség.
2022. dec. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magasföldszint (alattunk garázs), hivatalosan első emeletként jelenik meg nyáron kibírhatatlan, pedig nem déli oldal, a kelő és a lenyugvó nap süti pár órát. Egyszerűen levegőtlen az egész panel. Úgyhogy nem valami kellemes. Oké, én rosszul tűröm a meleget, de a többiek fázósak, mégis 10-ból 5x nem én indítom el a klímát. 63 m², tehát nem is egy lyuk.
2022. dec. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Klíma,hőszigetelés szinte mindenhol kötelező eleme a házaknak,lakásoknak.A globális felmelegedés miatt muszály beruházni hogy élhető körülmények legyenek!Aki nem így tesz saját magát veri át!
2022. dec. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több hetes kánikulában teljesen mindegy hanyadik emeleti lakás. Én elsőn lakom, szigetelt az épület, de egész nyáron 30 fok fölött volt, éjszakai szellőztetés, nappal zárt ablakok, lehúzott redőnyök mellett, ráadásul fák is árnyékolják a lakást.
2023. márc. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!