Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik olyan elektromos...

Létezik olyan elektromos szerkentyű, ami a pókokat, és más rovarokat elűz a lakásból?

Figyelt kérdés
Ez egy családi ház, kicsit régebbi, és hát döbbenetesen sok pók van benn. Annyira nem is rajongok értük, meg hát na... Meg alapvetően mi lehet az oka ennek az elpókosodásnak? Vagy csak annyi, hogy családi ház? Panelből jöttem, szóval ne röhögjetek ki :D
2010. szept. 30. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van valami, egy hapsi vett ilyesmit ma a Spar-ban aki előttem állt a pénztárnál, a rovarokon kívül az egereket is távol tartja és 7000 Ft-ba kerül.
2010. okt. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, a családi házban - mivel kert veszi körül és különben se kell a póknak felmásznia mondjuk a hetedikre - sokkal több a pók, ezzel meg kell békélned. DE: a rendszeresen gondozott kert, a gyakran és alaposan takarított ház (pince is, ha van!) nem a pókok kedvence. Házban: alapos porszívózás a bútorok alatt/mögött is. Kert: tartsd a füvet mindig gondozottan, lenyírva, a bokrokat szépen metszve. Köztudott, hogy ha egy pók hálóját minden nap letéped (azaz takarítasz), a pók elköltözik. A kertünkben van egy hatalmas tujasövény, abba minden nyáron százával telepednek be a pókok, amivel csak annyi a gondunk, hogy a házunktól mindössze kb.2 méterre van, így sokan "besétálnak". Egy cirokseprű mindent megold: minden reggel és este leszedem a hálókat, így hamarosan csak néhány kitartó példány marad a bokron, annyit pedig már "illik" elviselni egy kertben :=) De idén a gyümölcsfák ágai közé is sok pók költözött. Ott a felső ágak között nem piszkáltuk őket, végül is hasznosak, de az alsó ágak közül letépkedtük a hálóikat mindaddig, amíg megunták és odébbálltak.
2010. okt. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi vasaroltunk valami kis fiolas szert(sajna mar nem tudom a nevet)gazdaboltban rovarok es szunyogok ellen,azt fel kellett vegyiteni vizzel es befujni vele a falakat.Hatasos volt szinte 2 evig akkor dobbentem le amikor takaritas kozben lehultak a kulonfele irtozatos bogarak:)
2010. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Két évig nem takarítani azért elég hard, nem gondolod? :D Köszi a választ. Ennek utánanézek.
2010. okt. 1. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!