Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik elemes vagy elektromos...

Létezik elemes vagy elektromos illóolaj párologtató?

Figyelt kérdés

Fontos lenne a mobilitás miatt ott ahol nem tudok gyertyával párologtatni.

Elsősorban elemes, esetleg hálózatról (230V) működő is érdekel. És mindenképpen illóolaj párologtató, mert abból lehet természetes alapanyagokat venni, a spray illatosítók utántöltése meg drága és nem is olyan kellemes.


2011. okt. 10. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. esetleg ha az elektromos párásítóba csepegtetsz néhány csepp illóolajat.. :)
2011. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ma 12:43


Köszönöm, de valami olcsóbb és kisebb megoldás érdekel. Akár olyan is ami konnektorba dugható csak saját olaj csepegtethető bele. Persze az elemes lenne a legjobb.

2011. okt. 10. 12:47
 3/9 Laxius-W válasza:
Létezik konnektorba bedugható illatosító. DMben lehet venni asszem Brise márkájú.. azt nemtudom, hogy saját "angyagot" lehet-e bele rakni, de többféle illatban is kapható, és az illat párolgásának az erősségét is lehet rajta állítani. Nemtudom, tudtam-e segíteni, de azt tudom, hogy ilyen létezik. :D
2011. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De most itt az illat a lényeg, vagy az, hogy vizet is párologtass? Miért fontos, hogy elektromos legyen? :) Én imádom a mécseses megoldást!
2011. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 12:54


Köszönöm, azt ismerem. Nekem kimondottan illóolajhoz kellene, abba meg szerintem nem rakható.


ma 13:03

Az illat a lényeg. Nem mindenhol tudom használni a mécses változatot. (pl. munkahely) És szeretném olyan helyen is használni, ahol nem tudok folyamatosan oda figyelni a lángra.

2011. okt. 10. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Húha, hát, szerintem nincs olyan, amit Te keresel. Egyébként totálisan egyet értek abban, hogy a drogériákban kapható illatosítók a 100%-os illóolajok nyomába sem érnek.


Esetleg még azt az ötletet tudom ajánlani, hogy egy nedves vattadarabra csepegtess illóolajat, és tedd a fűtőtest közelébe.

2011. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 13:13


Pont ezt csináltam 2 napja a toalettünkbe. Egy szivacsra csepegtettem és azóta is ontja magából. Csak az nem túl elegáns.

2011. okt. 10. 13:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Mármint a toalett csésze mögé tettem. :)
2011. okt. 10. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Létezik elektromos illóolaj párologtató, most láttam a Digi Life egyik műsorában. Olyan, mint az elektromos rovarirtó, amelyet bedugsz a konnektorba. Itt rá kell cseppenteni az olajat.
2013. nov. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!