Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tartós illatú öblítőt keresek....

Tartós illatú öblítőt keresek. Milyen öblítőt használtok? Mennyit egy mosáshoz? Meddig érezhető a ruhán?

Figyelt kérdés

Herótom van már, hogy az összes öblítőnek az illata egy napot sem ér meg. Kiszedem a mosógépből, felakasztom, jó illatú, esetleg gyorsan leszárad és még mindig az, aztán néhány órával később, 24 órának sem kell eltelnie, és keresve sem találom. Nem teszek bele keveset, sőt már mindenhogyan kipróbáltam. Többet öntöttem. Többet öntöttem + a ruhákra közvetlenül is öntöttem valamennyit. Azt a mennyiséget a ruhákra öntöttem csak. Kevesebb mosópor. Semennyi mosópor.


Silan, Cocolino, Lenor, Floren (és egyszer spáros olcsó öblítő), ezekből már szerintem tényleg száz félét kipróbáltam.


Régen a Cocolino napokig érződött a ruhán, aztán az elhalt ugyanolyanná, mint a többi. Emberi áron tudnátok ajánlani? :(


2022. dec. 13. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Ne is akard, hogy méterekről érezzék a ruhád tömény öblítőszagát!


Eleve használ az ember dezodort, parfümöt, testápolót, stb.-t, nem kell még egy ikszedik illat ránk.

2022. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Esetleg normális válasz? -_-


Hol írtam, hogy méterekről akarom érezni? Sehol! Azt akarom, hogy lehessen érezni! Nem azt, hogy 24 óra sem telik el, megszagolom közvetlen közelről a ruhát és eszembe nem jutna, hogy használtam öblítőt, mert semmi nem érződik.

2022. dec. 13. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Nincs.Fél decit a mosógépbe.Fél nap.
2022. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1 nekem akkor ment így el a illat mikor piszkos volt a mosógép.

2 újabban mosóparfümöt használok és rettentő pozitív csalódás én Dm-be vettem egy közép árasat.

2022. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ezt a dm-es mosoparfumot kiprobalom, hatha.
2022. dec. 13. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ezt használom, de nem tudom lehet-e otthon kapni. Ez a sima is nagyon jól tartja az illatot, de van egy parfümös változata is, az meg aztán pláne. Az új törölközőket azzal mostam ki. Szárítógépbe is tettem őket, és akkor sem ment el az illatuk. Azokat a törölközőket ritkán használjuk mert vendégek számára vannak; most elővettem egyet és még mindig érződik az illata, pedig hónapok óta a szekrényben van. Csak keveset adagolok belőle, még félig se öntöm a tartályt. Nem az a célom hogy méterekről érezni lehessen, de ha beleszagolok a tiszta ruhába, akkor érzem.

[link]

2022. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pedig az illatgyöngyöket ajánlom. A drágább márkák közül a lenornak van ilyenje, de nekem pl nagyon kedvencem a lidl-ben szezonálisan kapható narancsos vagy mandulás. Ilyen picike, kemény kis gyöngyök, félgyöngyök, amit a mosószeradagoló fakkba kell tenni és a víz feloldja. Én inkább csak a háztartási textíliákhoz (ágynemű, törölköző, plédek stb.) használom, mert tényleg elég intenzív, azért az is megfontolandó, amit előttem írtak, hogy tud visszatetsző lenni, ha valaki “csíkot húz” maga után… legyen az mosószer vagy épp after shave… szóval ezeknek erős, tuti, tartós illatuk van, de azért óvatosan :D
2022. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahimsa mosóparfümöt használunk, a tavaszi szellőt, sokkal tartósabb az illata, mint az őblítőknek.
2022. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sárga lenor.

Évek óta.

Isteni.

2022. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!