Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb egérírt...

Melyik a leghatásosabb egérírtási módszer?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ragasztó,de nekem nem használt,de másnak lehet beválik.Nekem a méreg ami bevált!Egy régi sok éve nem lakott paraszházat vettünk,és mindenhol volt.Bejöttek a konvektornál,a szomszédba állatok is vannak,de én irtózok az egerektől!!!!Ja még patkány is volt,és találtam is 2 döglöttet:)
2010. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy tucat macska. Nagyanyámnak bevált, isten nyugosztalja! :)


Nekünk nincs egy macskánk se (kutyáink vannak), így én már fogtam egeret a lakásban kézzel, lábbal, üveggel, dobozzal. A pincében meg mérget használok. Az egérfogó nálunk nem vált be.

2010. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom a pontos nevet, de rozsaszine van es a rizshez hasonlo.

A telkunkon volt mindig, de evek ota ezt hasznalom s azota eltuntek.


Viszont amikor lakott hazban van eger, akkor gipszet kell osszekeverni 1 osszetort pohar db-okkal, es vizzel pasztat kesziteni belole, es ezzel kell az eger lukat betomni, hogy ujra ne tudjanak jonni.

2010. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tavaly ősszel a pincéből - mint később kiderült - a fűtéscső melletti résen jöttek fel a spájzba. Hármat is sikerült megfogni a virágcserepes módszerrel: egy használaton kívüli tálcára felfordítva, egyik széle alá egy fél dióval - befelé nézzen a dióbél - alátámasztani és még egy darabka sajtot a cserép alá tenni. Ha lecsapódott, nagy valószínűséggel alatta van az egérke. Én sajnáltam, ezért elvittem a háztól jó messzire - lehet, hogy vissza is jött. A cicák is bevált egérfogók, csak ne méreggel együtt alkalmazzuk.
2010. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

" én már fogtam egeret a lakásban kézzel"


Jó egerésző fajta vagy!Nem minden macska olyan!

2010. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A macska!! Engedd be a lakásba, szuperül összeszedi az egereket. Valamint ha figyeled, hol ül lesben és merre figyel, megtudod, hol vannak az egérlyukak - amiket be kell tömni egytől egyig, hogy ne jöhessenek vissza.
2010. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!