Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen szünetmentes tápegysége...

Milyen szünetmentes tápegységet vegyek a keringető szivattyúhoz? Fás kazán mellé.

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 07:35
1 2
 11/15 mindentudó99 ***** válasza:
50%
Sokkal egyszerűbb ha nyitottá teszed a rendszert. Nálam is vékony csöves rendszer van zártra csinálták. Nem tartottam biztonságosnak így kinyitottam. Lett a padlásra téve egy 200 literes műanyag hordó kiegyenlítő tartájnak beszigetelve. Elmenő és visszatérő ág is rákötve. Rotyoghat a víz ha úgy adódik nem lehet baj.
2022. dec. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindentudó, te már többször csúnyán beégtél kazános témákban. Az egy dolog hogy otthon kókányolsz, de nem kéne a hülyeséget terjeszteni!
2022. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A felforralt víz nem tul jó, de nyitott rendszerbe, ha gravitációs, akkor a gőz távozik gond nélkül. Ez igaz.

Főképp azert, mer régen ezt sokat tapasztalták, én is sokszor forraltam fel a rendszert, ha az ember megfeletkezett a kazánról. Robbanni akkor tud, ha nincs a gőznyomásnak helye már, hova táguljon.

Ez a nyitott előnye vitathatatlan.

De ma már sok megoldás van.

Persze nyitottnál ott az oxidació.

2022. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mindentudó99 ***** válasza:
#12 Ha nem értesz valamit nem az én bajom. Semmit kókányolok. Amihez nem értek nem nyúlok. A komplett fűtést szakemberek csinálták. Csak leírom nálam milyen. Nem célom 600 szor ugyan azt leírnom csak neked csak mert nem érted vagy nem fogadod el amit nem ismersz. Ez az oldal azért van hogy megosszuk egymással a tapasztalatokat. A kérdező majd eldönti megfogadta e tanácsot vagy nem.
2022. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha zárt a rendszer, 97 foknál biztos nincs gond, tehát elég az a patron.
2022. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!