Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » SOS Ha társasházban eláztattam...

SOS Ha társasházban eláztattam a szomszédom, utána mi a menete? Én biztosítómnál jelzem, stb.?

Figyelt kérdés

Utána kijönnek megnézni? És utána utalnak pénzt a károsultnak?


Ha egy hónappal korábbi az eset, érdemes még biztosítónak jelenteni, vagy kézből tudok már csak fizetni a szomszédnak.


Fő kérdés, nekem kellett volna jelentenem a biztosító felé?


2022. dec. 23. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Unokahugoméknál ez rendszeres... felső szomszéd egy évben 3-4szer biztos eláztatja őket.

Jelezni kell a káreseményt, de ők pl a szomszédnak szóltak mindig és az ő biztosítójuk vette fel a kapcsolatot.

Egyébként nem, nem utalnak amíg meg nem csináltattad és be nem mutattad a számlát a biztosítónak.

2022. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

A társasháznak van biztosítása.

Az fizeti, neked felesleges sajátot fizetni.

2022. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én I. kerületi lakásban élő elit sármos nagyon intelligens művelt jómódú Úriember vagyok aki rendszeresen eláztatja az alatta lakó 2 évvel fiatalabb hölgyet. Bár ott nem a falak lesznek nedvesek hanem a hölgy önmaga a csodás, karizmatikus, elbűvölő és exkluzív megjelenésemtől.
2022. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!